תכנון פרישה

מודעות גוגל

גלוי נאות אתר התכנון הפיננסי של ישראל

גולשים יקרים אנו מודים לכם שבחרתם לגלוש באתר התכנון הפיננסי של ישראל. נשמח לשמוע את דעתכם על כתבות התוכן של האתר ! אתר התכנון הפיננסי של ישראל שם לו למטרה לקדם את המודעות הפיננסית בישראל ומציע שירותים בתשלום עבור איתור כספים בדיקת פוליסות ביטוח חישוב פנסיה וייעוץ פנסיוני על ידי יועצים מורשים בלבד

מודעות גוגל

תכנון פרישה


אחרי שנים של עבודה מגיע השלב שבו העובד ועובדת מתחילים להתארגן לקראת היציאה לגמלאות .היציאה לפנסיה היא לא רק שינוי סטטוס תעסוקתי המאפשר גיוון באורח החיים אלא גם אחד האירועים הכלכליים המשמעותיים שעובר כל אדם. הכסף שנצבר בקרנות הפנסיה במהלך תקופת העבודה וגיל הפריון אמור לשמש כעת את הפורש לשארית חייו. תכנון נבון של כספי הפרישה וניצול הטבות המס יש בכוחן להגדיל את הקצבאות החודשיות ואת סכומי הכסף נטו שניתן לקבל מתוכניות הפנסיה. על מנת שזה יקרה צריך לבצע תכנון פרישה עם יועץ אובייקטיבי שתפקידו להקטין את חבות המס על כספי הפיצויים ולאפשר לכם לקבל קצבה חודשית פטורה ממס.

המושג תכנון פרישה בכלכלה המודרנית מורכב מאוסף של פעולות שתפקידן הוא להכין את

Image courtesy of Stuart Miles at FreeDigitalPhotos.net

Image courtesy of Stuart Miles at FreeDigitalPhotos.net

היוצאים לגמלאות לקראת השנים שבהם הם יכולים להמשיך לעבוד , אך אם לא בחרו לפרוש אלא להמשיך לעבוד הם נדרשים לגלות יצירתיות עודפת על מנת לבצע תכנון כלכלי נבון שבאמצעותו ישלמו מס נמוך ככל שניתן על כספי הפנסיה.

בעת הפרישה הכספים בתוכניות הפנסיה מגיעים לשיאם. חברות הביטוח וקרנות הפנסיה זוקפות את הרווח הגבוה ביותר על כספי החיסכון טרם יציאה לגמלאות ועל מנת לשמור על הכספים הם הקימו מרכזי פרישה בתוך חברות הביטוח. זהו צעד מבורך , אך משווק של חברת הביטוח , שמקבל משכורת מחברת ביטוח , לא יכול להיות יועץ פרישה אובייקטיבי שמחויב ללקוח בלבד.

אתר התכנון הפיננסי של ישראל מציע תכנון פרישה מקצועי הנעשה על ידי יועצים מקצועיים ומורשים בלבד . מדובר בצוות יועצים אובייקטיבים שמחויב ללקוח בלבד. התהליך תכנון פרישה כולל ליווי מקדמי , תכנון פיננסי לתא המשפחתי לקראת הפרישה ומיצוי כל התנאים שיש בפוליסות הביטוח שלך לצד מיצוי הטבות המס בפנסיה.

5 צעדי חובה לכל אדם המבצע תכנון פרישה

  1. איתור כספים אבודים
  2. תכנון פיננסי לקביעת רמת הצריכה החודשית
  3. מיפוי תכניות הביטוח והפנסיה ערב הפרישה
  4. תכנון מס לקראת פרישה
  5. החלטה אם להמשיך לעבודה ובאיזה היקף משרה

תודה על הפניה לאתר הביטוח ותכנון פיננסי בישראל . האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים כרוכים בתשלום , למעט שירות שאלות ותשובות. ניתן ליצור אתנו קשר באמצעות תיבת קשר זו

  יועץ לכלכלת המשפחה | מתקן לטיפול בנחירות

יועץ משכנתאות מומלץבדיקת החזר מס 

 

מודעות גוגל