רשימת קניות לפסח

רשימת קניות לפסח

חיסכון בקניות לחג פסח באמצעות רשימת קניות ממוקדת ואישית שתסייע לכם לחסוך בקניות לפסח על ידי אימוץ רשימת קניות לפסח 2018 בהתאם לצרכים האישיים שלכם עם טיפים לחיסכון בקניות לחג

רשימת קניות לפסח

הרשימה של המוצרים היא אישית. לכל משפחה ותא כלכלי יש צרכים אישיים שונים ותלוי כמובן בשאלה האם אנחנו מארחים בחג פסח. במידה ואנו לא מארחים אלא מתארחים צריך לקחת בחשבון את העובדה שבמרבית ימי חול המועד פסח ההורים והילדים נמצאים יחד בבית ומן הסתם צורכים יותר מזון .

אך האם זה אומר שצריך להגדיל את סל הקניות לפסח 2018 ?  לא בטוח ! אפשר לצמצם את הקניות לפני החג ולהשלים בקניה קטנה ונוחה במהלך ימי חול המועד לפי הצורך מבלי לאגור מוצרי מזון יקרים ומיותרים.

המותג הפרטי חוסך כסף

בשנים האחרונות גדל נתח המוצג הפרטי של רשתות השיווק בסל הקניות שלנו. הבולט מכולם הוא המוצג הפרטי של שופרסל שתופס נתח גדל במכירות הרשת. חשוב להכיר את המוצג הפרטי של הרשתות שכן זה אמור להיות מוצר דומה למוצר בעל שם , בעיקר בתחום מוצרי הניקיון ומוצרי המזון והוא מאפשר חיסכון רב בקניות.

רשתות השיווק החלו לייצר באמצעות יצרנים מוצרים דומים למוצרים בעלי שם בהם הצרכן נדרש לשלם בין היתר על מוניטין של היצרן . פער המוניטין הוא סוג של פער תיווך שאותו חוסך הצרכן כאשר הוא רוכש מוצר תחת המותג הפרטי. חשוב להכיר ולרוב מדובר במוצר בעל הרכב דומה המאפשר לחסוך כ 15% בקניות לחג

 

קניות לפסח אקסל

רכזנו עבורכם בקובץ אקסל רשימת קניות לחג פסח , עם כמות מומלצות למשפחה בת 4-5 נפשות. הכמויות משתנות לפי הרכב המשפחה וסל המזון משתנה לפי אופי הצריכה ואורח החיים של כל משפחה . את פרק המזון התחלנו ברשימת קניות נדרשת למשפחה בחופשה שנמצאת בבית ועם טיפים חשובים לחיסכון בקניות לחג ! לדוגמא : 

מצות 2 חבילות לא לקנות יותר מדי
גבינה לבנה 2 גביע קיים גם דל נתרן
חלב 1 קרטון מותג פרטי חוסך כסף !
גבינה צהובה 1 חבילה מותג פרטי חוסך כסף !
לבן / שמנת 2 גביע מעביר את הרצון לפחמימה