קניות לפסח

קניות לפסח

חג פסח 2018 בדרך ורשתות השיווק כבר ניתן לראות את תחילת הקניות לחג. כמו בכל שנה , על מנת לחסוך בכסף הישראלים מחפשים את סל הקניות הזול ביותר ורשתות השיווק נלחמות על כיסו של הצרכן ומצהירות כל אחת שהיא מציעה קניות לפסח הכי זול.

קניות לפסח

חשוב להתחיל ברשימת קניות לחג פסח. על אף שיש קניות שהן משותפות למרבית הצרכנים בפסח הריי שתמיד  מעניין אותנו לדעת איפה סל הקניות הזול ביותר לקראת פסח וכיצד ניתן להשיג את סל המוצרים הטוב ביותר לקראת החג.

בכל שנה מתפרסמים סקרים של קניות לפני פסח וכל רשת מנסה לזכות בבכורה. רשתות השיווק כגון שופרסל , מגה בעיר  , יינות ביתן , רמי לוי שיווק השקמה , רשת ויקטורי ורשת אושר עד ועוד רשתות ינסו לגרום לנו להגיע לסניפים ודומה שהשנה גם רשת המרכולים של הקופיקס תיקח חלק בקניות לחג בעיקר למי שמחפש אריזות קטנות.

רשימת קניות לפסח

למי ששומר על הכשר ונמנע מאכילת חמץ בפסח יש רשימת קניות ארוכה יותר . ניתן לרכוש תחליפי קמח ולהכין איתם בבית בקלות יחסית לחמניות עם הרשימה הבסיסית שכוללת :

חבילת מצות , קמח תפו”א , קמח מצה , מצות שמורות או מצה עשירה שני הפריטים האחרונים כרוכים בעלות גבוהה יותר ואין ספק שמחיר חבילת המצות או 2 חבילות מצה , אפילו מצות רגילות , יכולות להשפיע על מחיר סל הקניות לפסח שבו הילדים בחופש עם ההורים וצריכת המזון בבית גבוהה מהרגיל.

קניה באתר רשתות השיווק השוואת מחירי הרשתות

חשוב וכדאי , לאחר שמגבשים רשימת קניות לחג פסח 2018 , לבצע השוואה של מחירי הקניות לחג . ניתן לבצע השוואה מהירה באמצעות אתר MySupermarket המציע השוואת סל קניות באינטרנט או פשוט להיכנס לאתר של רשת השיווק המועדפת עליכם ולבדוק את המחירים ולראות שהכנתם מספיק מסגרת בכרטיס האשראי , לבדוק היכן יש הנחות משמעותיות על סל המזון האישי שלכם ולחסוך כסף רק בקניות לפסח

לא חייבים לקנות הכל בבת אחת ! נצלו את מה שיש בבית 

לא תמיד חייבים לקנות את כל הרשימה לפני חג הפסח בבהלת הקניות הגדולה ברשתות השיווק . אם יש לך כמות מסוימת ממוצר מסוים בבית נצלו את הכמות הקיימת ובמידת הצורך בצעו השלמות במהלך החג. חשוב לזכור שהקניות לחג הן לא מטרה למלא את הארונות במטבח עד אפס מקום וגילוי מודעות צרכנית יכולה לחסוך שקלים בקניות לחג פסח 2018