פקין אקספרס צפו בווידאו פרק 1 ערוץ 13

פקין אקספרס צפו בווידאו פרק 1 ערוץ 13

תגידו לי גולשים יקרים האם אתם מוכנים?. הנה מגיעה למסך סדרה שלא תאפשר לכם להוריד את העיניים לרגע, מי שיאהב יצפה בכל הפרקים המלאים לצפייה ישירה בערוץ 13 ובטח בכל הקטעים הטובים ביותר ברשתות החברתיות. מה בכתבה?. קבלו את פקין אקספרס צפו בווידאו פרק 1 ערוץ 13 סדרה ישראלית בסגנון המרוץ למיליון 2024.

אם אתם סקרנים לדעת, נקודת הזינוק למרוץ היא במדינה הנקראת קמבודיה. משם הזוגות יוצאים למסע הארוך.

קבלו עדכון חשוב! מתי הפרק הראשון ישודר בערוץ 13 לצפייה ישירה?.11/02/2024 כולנו צמודים למסך. מתי זה קורה?. יום שלישי אחרי חול המועד סוכות.

מי הודח ראשון?. יפעת וחן בן ארי אמא ובן פרשו, הדחה ראשונה

אז מה מחכה לנו בסדרה החדשה שמנחה עוז זהבי פקין אקספרס צפו בווידאו פרק 1 ערוץ 13

אם חשבתם שזו הסדרה שמחליפה את המרוץ למיליון 2023 אז ממש לא. לפי הדיווחים בתקשורת המרוץ למיליון 2024 תחזור למסך בהנחיית יהודה לוי, המנחה החדש. האחרון אף פרסם תמונה של המרוץ למיליון בפרופיל האינסטגרם שלו.

פקין אקספרס צפו בווידאו פרק 1 ערוץ 13

פקין אקספרס צפו בווידאו פרק 1 ערוץ 13

הקמפיין של מיטב ועילי הספרי

והנה חדשות חשובות שאולי יכולות לרמוז משהו על המשך המרוץ בערוץ 13. מה עושים המתמודדים בתכנית הם אבק הכוכבים שנדבק בהם עם תחילת השידור של הסדרה פקין אקספרס לצפייה ישירה?.

צמד הכוכבים התאומים, אחים הספרי: מיטב ועילי השכימו בשעות הבוקר המוקדמות בחמישי האחרון (29.3), להתייצב לצילומי קמפיין אופנה ראשון עבור רשת סקופ. על הסט שנערך בוילה בסביון הפגינו האחים התאומים חיבה מקסימאלית למרות הסטיגמה שיצרו בתוכנית על הקשר  המשפחתי הרעוע ואף שיתפו את הצוות על הסט כי את חג הפסח הקרוב צפויים לבלות בחופשה משפחתית באילת.

האחים חשפו לראשונה שהקימו חמ"ל לחיזוק ההסברה הישראלית בעולם וגיוס תרומות עבור חיילי צהל ונפגעי המלחמה, בבית אימם שבגבעת שמואל שמטרתו לגייס תרומות מיהודי ארה"ב והעולם.

 

מיטב ועילי הספרי מפקין אקספרס צילום יחצ

מיטב ועילי הספרי מפקין אקספרס צילום יחצ

על קו הזינוק שמות המתחרים שינסו לזכות במיליון שקלים 

הסדרה מבוססת על פורמט הולנדי שהגה לודו פופה ההולנדי. אז איך מתחרים בה הזוגות?. כל זוג מקבל 1 דולר ליום, סכום שבארץ לא מספיק לארטיק קרח. אבל במזרח הרחוק, במסלול המשחק שנמתח על פני 5,000 קילומטר, הוא אמור לסייע להם לנצח במשחק ולזכות במיליון שקלים.

תשע זוגות דולר ליום ומיליון שקלים על קו הסיום

תשכחו מעזרה של ההפקה או בית מלון מסודר. אפילו גסט האוס. תשעה זוגות, 18 מתחרים יעמוד במשימות קשות המצריכות המון אוץ, תושייה וגם היעדר גועל פה ושם. אז אם אתם אוהבים משימות בסגנון הישרדות, איך מסתדרים בלי שפה מקומית ושאר הפתעות זו הסדרה הישראלית החדשה שתעשה לכם את זה.

עוד באתר אישור עקרוני למשכנתא בכל הבנקים

מי משתתף בסדרה החדשה בערוץ 13 פקין אקספרס לצפייה ישירה

לירון לב ומאיה גל חברות, שחקניות
מיטב ועילי הספרי אחים
רם שטראוס וטל ארוס חברים, רווקים מתל אביב ( רם וטל פקין אקספרס)
ענת ולירן כפיר נשואים, עורכי דין
איציק מורנו ושי ועקנין חברים
חני אלמלם ומעיין ברגר חברות
זהר וולמוט ונילי סגל בני זוג, מתווך ויועצת נדל"ן

המודחים בפקין אקספרס 
 ומי הזוג השלישי שהודח?. מאיה גל ולירון לב חברות הדחה שלישית
עדן קקון ואילנית מסיקה נשואות הדחה שנייה  ( אילנית ועדן פקין אקספרס)
חן ויפעת בן ארי אמא ובן פרשו, הדחה ראשונה ( עזוב את המרוץ ) 

צפו בווידאו פקין אקספרס הזוגות באירוע ההשקה 

איפה רואים סדרות ישראליות לצפייה ישירה?

את הסדרה החדשה של ערוץ 13 תוכלו לצפות בשלל אפליקציות ופלטפורמות. גם למי שיש ממיר עידן פלוס יוכל לראות אותה בשידור ישיר. ובנוסף – הוט, yes וכמובן האפליקציה החדשה FREE TV.

צפו בווידאו פקין אקספרס פרק 1 לצפייה ישירה ערוץ 13 בקרוב על המסך 


ובשלהי הכתב נזכיר לגולשים שיש גם ספר מעניין עם שם שומה שנקרא המשימה פקין. אז לא להתבלבל עם שם התכנית ובטח לא בערוץ. כמו שזה נראה עכשיו, המרוץ למיליון 2024 אבל לפני זה המשימה פקין בערוץ 13.