משכנתא מותאמת אישית לדירה מגורים

משכנתא מותאמת אישית לדירה מגורים

מגזין המשכנתאות אוגוסט 2019 ייעוץ משכנתאות החל מ 350 שח

רכישת דירה בישראל היא צעד כלכלי מורכב . מעבר להון אישי ראשוני על סך 30% מערך הדירה ועלויות עורך דין שמאי ואגרות רוכשי הדירה נערכים לשנים ארוכות של החזר חודשי על המשכנתא . באמצעות משכנתא מותאמת אישית לדירה מגורים ניתן להוזיל את התשלומים החודשיים לבנק למשכנתאות ולחסוך עשרות אלפי שקלים מיותרים של החזרי ריבית . הדרך מתחילה בייעוץ פיננסי אישי ובניית משכנתא אופטימלית המתאימה ללווה. 

 

איך לבחור יועץ משכנתאות שעוזר לחסוך המון כסף

מגזין המשכנתאות אוגוסט 2019 ייעוץ משכנתאות החל מ 350 שח

תהליכי עבודה אופטימלי בייעוץ משכנתאות 

תהליך ייעוץ משכנתא בנוי משלושה שלבים עיקריים . 

שלב ראשון - פגישת הכרות שתפקידה עריכת תכנון פיננסי מלא . בפגישה זו ניתן כבר להגיש בקשות לקבלת אישור עקרוני ראשוני למשכנתא מכל הבנקים למשכנתאות  

שלב שני - לאחר החתימה על החוזה לדירה קבלת מסלולי משכנתא והשוואת ריביות בין הבנקים . תפקיד היועץ בשלב זה הוא קבלת הטבות נוספות כגון מענקים ופטור מעמלות ופתיחת תיק - חיסכון של אלפי שקלים 

שלב שלישי - החלטה על מסלול המשכנתא הנכון עבורכם  לאור הפעילות הומידע שנאסף בתכנון הפיננסי ומרכז הריביות שבוצע עבורכם בין הבנקים 

אחת לשנה מומלץ לבצע פגישה עם יועץ המשכנתאות ולנהל את החזר המשכנתא לאור הצרכים המתחדשים של משק הבית ! תפקיד הפגישות האלו הוא לבדוק האם ניתן לבצע חיסכון נוסף בתשלומי ההחזר. 

איך בוחרים יועץ משכנתאות מקצועי

איך בוחרים יועץ משכנתאות מקצועי

עבודה מול בנקים למשכנתאות לקבל ריבית הכי טובה עבורך 

מגזין המשכנתאות אוגוסט 2019 ייעוץ משכנתאות החל מ 350 שח

מה נחשב הלוואה טובה בריבית פריים וכמה באמת אפשר לכופף את הבנק 

הבנקים משווקים הלוואות בשני ערוצים. הלוואות בריבית פריים דרך סניף הבנק שלך תמיד יהיו יותר זולות מהלוואות צמודות לפריים באמצעות מוקד ההלוואות של הבנק. לעיתים הפער הוא פי 3 בריבית השנתית . כאשר מבצעים חישוב החזרי הלוואות בריבית פריים חשוב מאד לקחת בחשבון את הפריים בתור בסיס ומה הפלוס שלו . למשל פריים + 7% זה יוצא במונחי 2019 כך : שער הפריים היום 1.75% + 7% ההצמדה לפריים , סה"כ הלוואה בריבית 8.75% . לא ממש הלוואה זולה . אבל אם זה מה שיש , לתקופת החזר קצרה של עד שנה , בהחלט נסבל .

איך מחשבים ריבית פריים על הלוואות  

ריבית פריים היא תוצאה של ריבית בנק ישראל חישוב הפריים נעשה כך :

ריבית בנק ישראל + 1.5% = ריבית פריים .  על התוצאה הזו מוסיפים הבנקים וחברות האשראי מרווח ביטחון ורווח של ריביות. כמה מוסיפים ? כמה שהם יכולים ולפי התמחור והנחיות בנק ישראל ובאופן שבו הם תופסים את הסיכון של הלקוח שנוטל הלוואה מהבנק.

מחשבון ריבית פריים פלוס כמה זה יוצא

מחשבון הון עצמי למשכנתא כמה כסף צריך  

מגזין המשכנתאות אוגוסט 2019 ייעוץ משכנתאות החל מ 350 שח

באמצעות מחשבון הון אישי למשכנתא כמה כסף צריך תוכלו לבצע סימולציה ולדעת כמה הון עצמי אתם עוד צריכים להשלים. במידה ויש לכם הון עצמי מעל 30% חשוב לשפר את היחס הזה כאשר מבקשים אישור עקורני למשכנתא מהבנק . כך תקבלו יותר מהר את האישור ולבסוף גם משכנתא בתנאי החזר טובים יותר ואפשרות לחסוך הרבה מאד כסף באמצעות ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי .

שיעור ההון העצמי הראשוני לא מושפע מאחוז ריבית פריים בנק ישראל אלא אך ורק מהכסף שיש לכם ובאופן בו אתם מציגים את הנתונים לבנק למשכנתאות  - יועץ משכנתאות יוכל לסייע לכם להציג נתוני אמת טובים יותר מול הבנק ולהשיג לכם משכנתא זולה יותר . 

יועצי משכנתא פרטיים מומחים - הזמינו כעת ייעוץ ראשוני כולל פגישת הסבר במחיר 350 ש"ח בלבד 

עלות הדירה יש להקיש מחיר קניה בלבד
כמה כסף יש לכם
% הון עצמי קיים לפי החישוב

אחוז הון עצמי שלכם

ככל שתגדילו את אחוז ההון העצמי מעל 30% תוכלו לקבל משכנתא בתנאים טובים יותר בריבית נמוכה יותר ולחסוך עשרות אלפי שקלים 

שאלות ותשובות בנושא משכנתא הגשת בקשה להצעת מחיר לקבלת משכנתא 

כאן ניתן לכתוב כיצד תרצו שנסייע לכם או לשלוח שאלות ומדור תשובות ושאלות חינם בנושא משכנתאות .