מחשבון משכנתא ריבית פריים לוח שפיצר

מחשבון משכנתא ריבית פריים לוח שפיצר

מסלול ריבית פריים הוא עדיים מהסלול הזול ביותר לנטילת משכנתא . על אף עליית ריבית בנק ישראל בשנת 2019 מסלול הפריים נחשב לזול והרווחי ביותר לנוטלי משכנתאות. פורום משכנתאות בצע חישוב החזר משכנתא השוואת מסלולי ריבית ומצא שיש לשאוף לשלב בין מחשבון משכנתא מסלולים את המקסימום שניתן בריבית פריים .

בסוף העמוד מחשבון משכנתא בריבית פריים 

יועצי משכנתא פרטיים מומחים – הזמינו כעת ייעוץ ראשוני כולל פגישת הסבר במחיר 350 ש”ח בלבד 

מחשבון משכנתא ריבית פריים לוח שפיצר

מחשבון משכנתא ריבית פריים לוח שפיצר

יתרונות מסלול משכנתא בריבית פריים

נוטלי משכנתאות המגיעים לפגישה עם יועץ משכנתאות לא תמיד יודעים להוציא את המוץ והתבן. החישובים הפיננסיים של מחשבוני משכנתא מורכבים . לכן יש צורך בייעוץ משכנתאות מקצועי . 

ההתמקדות במסלול ריבית פריים הוא נכון . אך לא מספיק לשלב במשכנתא את המקסימום של ריבית פריים . יש מקום לשלב הלוואות משלימות בריבית פריים לטווח קצר ובכך לחסוך כסף רב . חוסכים בריביות מיותרות וחוסכים בביטוח חיים למשכנתא . 

  • למשכנתא בריבית פריים אין קנס סילוק  – ניתן לכסות את ההלוואה בכל עת ללא קנסות לבנק למשכנתאות 
  • ריבית פריים היא ריבית נמוכה ואינה צמודה למדד המחירים לצרכן  
  • ריבית פריים 2019 התייקרה אומנם אך עדיין נחשבת זולה מאד  
  • למשכנתא ריבית פריים אין אפקט התייקרות בדומה למשכנתא צמודת מדד 

מסקנה : בייעוץ משכנתאות ננסה תמיד לשלב מסלול ריבית פריים בסכום מקסימלי , לטווח הארוך ולטווח הקצר. 

יועץ משכנתאות אובייקטיבי  

רוצים לחסוך במשכנתא ?  השאירו פרטים ייעוץ הסבר על משכנתאות במחיר 350 ש”ח בלבד 

את הפיננסים של ישראל מציע לכם ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי באמצעות יועצים מומחים ברחבי הארץ. לכל יועצי המשכנתא של האתר תואר ראשון בכלכלה , תואר שני במנהל עסקים או כלכלה וניסיון מקצועי רב שנים בתחום יעוץ משכנתאות והשוואות מסלולי משכנתא . 

מחשבון משכנתא בריבית פריים השוואות  

הבנקים למשכנתאות מרוויחים מריביות שאנו משלמים . לכן על מנת לחסוך בתשלומי משכנתא עלינו להוריד עד כמה שניתן את תשלומי הריבית . פעולה זו ניתן לבצע בשתי דרכים . האחת באמצעות משא ומסתן והשוואת ריביות משכנתא בין הבנקים והשנייה על ידי קיצור תקופת ההלוואות . כאן בדיוק נכנס לתמונה יועץ משכנתאות מומחה !

ריבית פריים 1.75% :

ריבית פריים מינוס 0.5% = 1.25% ריבית משכנתא במסלול פריים

שאלות ותשובות בנושא משכנתא הגשת בקשה להצעת מחיר לקבלת משכנתא 

כאן ניתן לכתוב כיצד תרצו שנסייע לכם או לשלוח שאלות ומדור תשובות ושאלות חינם בנושא משכנתאות .

השוואת ריביות משכנתא 

כאשר מבצעים השוואת ריביות משכנתא יש להתייחס למסלולי ההחזר. חשוב מאד כנוטלי משכנתא להכיר את המסלולים ולדעת כיצד לבצע השוואה נכונה . את הריביות יש להשוות לאחר קבלת ריביות למשכנתא מהבנקים למשכנתאות !  כאשר מבצעים ריבית משכנתא יש לקחת בחשבון :  

  1. הבנקים מעלים את ריבית המשכנתא לפי אחוז המימון שלכם . חשוב להוריד את אחוז המימון ככל שניתן . ישנן 3 מדרגות של ריבית עבור כל תקופת הלוואה מסלול החזר 
  2. מתחת ל 30% מימון ( אתם מביאים 70% מהכסף ) , עד 45% מימון ומעל 60% מימון . לכן חשוב לרדת במדרגות המימון ככל שניתן באמצעות הלוואה חוץ בנקאית