מחשבון ביטוח רכב 2019 השוואת ביטוחים

מחשבון ביטוח רכב 2019 משרד האוצר 

השוואת מחירי ביטוח רכב יכולה לחסוך למבוטח מאות שקלים בשנה .  באמצעות מחשבון ביטוח רכב 2019 ניתן לבצע השוואת מחיר ביטוח לרכב

מחשבון ביטוח רכב 2019

מחשבון ביטוח רכב 2019

מחשבון ביטוח רכב 2019 כמה אפשר לחסוך 

מחיר ביטוח רכב מושפע ממספר גורמים עיקריים . מעבר לתמחור הבסיסי של הסיכון קיימת סביבת תחרותית בתחום והלקוח כיום לבצע השוואת מחירים של ביטוחי רכב חובה ומקיף באמצעות מחשבון משרד האוצר באינטרנט.

בנוסף לתחרות הקיימת בביטוחי רכב בין סוכני הביטוח לבין חברות לביטוח ישיר הצטרפו השנה חברות ביטוח דיגטלי כמו ליברה ביטוח וחברת ביטוח וישוור שצפויה להתחיל לפעול בקרוב מול הציבור הרחב.

חברות הביטוח החדשות שמות דגש על תמחור אישי הכולל התחשבות והנחות או התייקרות פרמיה לפי מרחקי הנהיגה של הנהג והרכב ותמחור ביטוח רכב או ביטוח מקיף לרכב בהתחשב במאפיינים אישיים אמור להוזיל את הפרמיה לנהגים זהירים או למה שנקרא נהגי שבת שאינם נוהגים הרבה.

הפניקס חברה לביטוח יצאה גם היא בקמפיין לביטוחי רכב והוזלות למגזרים שיש ביכולתם להוזיל את הפרמיה כגון כאלו המחזיקים ברכב חברה בנוסף לרכב הפרטי.

כמה עולה ביטוח רכב 2019 

ביטוח רכב הוא מוצר חובה אך יקר. ביטוח חובה לרכב הוא פוליסה חובה לכל מי שמחזיק כלי רכב בישראל. בעבר נמכרו פוליסות לביטוחי רכב חובה באמצעות הפול או באמצעות חברת אליהו שלא הצטרפה ולפול והצליחה להוזיל את עלות ביטוח חובה , כיום חברות הביטוח מתמחרות כל אחת בעצמה את מחיר ביטוחי חובה והמחירים משתנים בהתאם.

איפה יותר כדאי לרכוש ביטוח רכב 

אנו חוזרים לדילמה שכל צרכן ביטוחי רכב בישראל חווה. האם לרכוש ביטוח רכב באמצעות סוכן הביטוח שלך או באמצעות ביטוח ישיר שאנו רואים לא מעט פרסומות שלהם. הביטוחים הישירים ללא ספק הצליחו להחדיר לתודעה שהם זולים יותר מאשר סוכן הביטוח, אך במקרה הזה אסור לשכוח את היתרונות של רכישת ביטוח רכב אצל סוכן הביטוח ואת השירות המעולה שמרבית הסוכנים מעניקים ללקוחותיהם.

השוואת ביטוחי רכב 2019 

אנו ממליצים לכל צרכן לקחת דף ועט , ולרשום לעצמו כמה כסף ועקרי כיסוי בכל פוליסת ביטוח רכב. זו דרך מעולה לחסוך כמה מאות שקלים בכל שנה. פשוט תתקשרו לסוכן הביטוח שלכם או קבלו הצעת מחירי באינטרנט מכל חברת ביטוח און ליין והשוו מחירים ועקרי הכיסוי .

מומלץ מאד לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב ואף להציג לכל גורם מה המחיר שניתן לקבל בחברת הביטוח המתחרה ועקרי הכיסוי ולתת לתחרות בתחום ביטוחי רכב 2019 לעשות את שלה.

הר הכסף של משרד האוצר 

באותה הזדמנות נזכיר לגולשי האתר את חשיבות ביצוע איתור כספים אבודים בהר הכסף או הר הביטוח והאפשרות לאתר כפל ביטוחים , לחסוך בביטוח חיים ובביטוח תאונות אישיות על ידי עשיית סגר בתיק הביטוח האישי ואיתור כסף אבוד חינם לפי תעודת זהות.

מחשבון ביטוח רכב 2019 השוואת מחיר ביטוח רכב חובה מקיף צד ג איך לחסוך מאות שקלים בשנה בביטוח רכב באמצעות השוואת מחירים בין סוכני הביטוח לחברות ביטוח ישיר