כרטיס קולנוע בהנחה 1+1 מבצעים

כרטיס קולנוע בהנחה 1+1 מבצעים

הבילוי בקולנוע הפך בשנים האחרונים לבילוי בפני עצמו . בתי הקולנוע נמצאים בלב אזורי מסחר כמו סינמה סיטי ויס פלנט. חברות כרטיסים האשראי וגופים נוספים מאפשרים לרכוש כרטיסים קולנוע במחירי מבצע 1+1 בכרטיס אשראי או במסגרת חברות במועדוני לקוחות . כרטיס קולנוע בהנחה 1+1 מבצעים המדריך המלא
כל המבצעים נצפו באתרי חברות האשראי 29/07/2019 . נכונים לעת פרסום הכתבה ומתעדכנים מעת לעת על ידי חברות האשראי ובאחריותן בלבד .

כרטיס קולנוע בהנחה 1+1 מבצעים

כרטיס קולנוע בהנחה 1+1 מבצעים תמונה mermyhh

אמריקן אקספרס הטבות סרטים כרטיס לסרט 1+1

הכרטיס שמבטיח חיים יפים יותר מקיים אותם גם בקולנוע . הכמות היומית של הטבות קולנוע בכרטיס אשראי אומנם מוגבלת אבל מספיקה לכולם . מה גם שניתן להוריד הטבה לתוקף ל 30 יום .
כניסה לקולנוע 1=1 אמריקן אקספרס מעניקה הנחות במבחר בתי קולנוע וחוסכת לנו המון כסף בבילויים . כך למשל ניתן לרכוש כרטיס לצפייה בסרט במתחמי סינמה סיטי – 1+1 על כל הסרטים יס פלאנט ורב חן – 1+1 או רשת HOT CINEMA הטבת 1+1 לכרטיס . חלק מהמבצעים הם תמורת נקודות שאנו צוברים כנגד פעולות שאנו מבצעים בכרטיס אשראי.
בנוסף ניתן לרכוש מנוי לקולנוע או לסינמטק כנגד מבצעים.

כרטיס 1+1 בסוף שבוע לסרט ברשת HOT CINEMA

רשת בתי הקולנוע גלובוס מקס הפכה לרשת הוט סינמה ולקבוצת ישראכרט יש מבצע עבורכם כרטיס 1+1 לסרט ברשת HOT CINEMA בסוף שבוע . לרשת יש לא מעט בתי קולנוע בפריפריה בערים כמו אשקלון ונהריה . גם כאן שווי ההטבה ללקוח הוא כ 45 שח מה שאומר מבחינתנו הרבה מאד כסף !

הנחות לקולנוע עם תעודת נכה של ביטוח לאומי

אחת ההנחות החשובות שמצאנו בעת הכנת הכתבה היא כניסה מוזלת לנכים ומכירת כרטיסים מוזלים לבעלי תעודת נכה של ביטוח לאומי . באתר סינמה סיטי מצאנו כרטיס קולנוע במחיר 27 שח בלבד לנכה ( כמעט 50% הנחה) עבור הנכה והמלווה שלו להקרנות הרגילות בלבד. הנחה יפה במקום מודגש באתר . כל הכבוד !

אתר התכנון הפיננסי של ישראל מאות טיפים חשובים לחיסכון בכסף גדול בכל יום . כרטיסים 1+1 לקולנוע בכרטיס המלצות על חיסכון במדי ניהול בחיסכון פנסיוני , איתור כספים אבודים וחיסכון משמעותי במשכנתא שלכם בכל חודש – מחזור משכנתא בכל הבנקים למשכנתאות בישראל !  החזרי מס ומימוש זכויות ביטוח לאומי !