כרטיס קולנוע בהנחה 1+1 מבצעים

כרטיס קולנוע בהנחה 1+1 מבצעים

הבילוי בקולנוע הפך בשנים האחרונים לבילוי בפני עצמו . בתי הקולנוע נמצאים בלב אזורי מסחר כמו סינמה סיטי ויס פלנט. חברות כרטיסים האשראי וגופים נוספים מאפשרים לרכוש כרטיסים קולנוע במחירי מבצע 1+1 בכרטיס אשראי או במסגרת חברות במועדוני לקוחות . כרטיס קולנוע בהנחה 1+1 מבצעים המדריך המלא
כל המבצעים נצפו באתרי חברות האשראי 29/07/2019 . נכונים לעת פרסום הכתבה ומתעדכנים מעת לעת על ידי חברות האשראי ובאחריותן בלבד .

 

כרטיס קולנוע בהנחה 1+1 מבצעים אשראי פועלים וונדר כרטיס שני מתנה לסרט

כרטיס קולנוע בהנחה 1+1 מבצעים אשראי פועלים וונדר כרטיס שני מתנה לסרט

אמריקן אקספרס הטבות סרטים כרטיס לסרט 1+1

הכרטיס שמבטיח חיים יפים יותר מקיים אותם גם בקולנוע . הכמות היומית של הטבות קולנוע בכרטיס אשראי אומנם מוגבלת אבל מספיקה לכולם . מה גם שניתן להוריד הטבה לתוקף ל 30 יום .
כניסה לקולנוע 1=1 אמריקן אקספרס מעניקה הנחות במבחר בתי קולנוע וחוסכת לנו המון כסף בבילויים . כך למשל ניתן לרכוש כרטיס לצפייה בסרט במתחמי סינמה סיטי – 1+1 על כל הסרטים יס פלאנט ורב חן – 1+1 או רשת HOT CINEMA הטבת 1+1 לכרטיס . חלק מהמבצעים הם תמורת נקודות שאנו צוברים כנגד פעולות שאנו מבצעים בכרטיס אשראי.
בנוסף ניתן לרכוש מנוי לקולנוע או לסינמטק כנגד מבצעים.

כרטיס 1+1 בסוף שבוע לסרט ברשת HOT CINEMA

רשת בתי הקולנוע גלובוס מקס הפכה לרשת הוט סינמה ולקבוצת ישראכרט יש מבצע עבורכם כרטיס 1+1 לסרט ברשת HOT CINEMA בסוף שבוע . לרשת יש לא מעט בתי קולנוע בפריפריה בערים כמו אשקלון ונהריה . גם כאן שווי ההטבה ללקוח הוא כ 45 שח מה שאומר מבחינתנו הרבה מאד כסף !

הנחות לקולנוע עם תעודת נכה של ביטוח לאומי

אחת ההנחות החשובות שמצאנו בעת הכנת הכתבה היא כניסה מוזלת לנכים ומכירת כרטיסים מוזלים לבעלי תעודת נכה של ביטוח לאומי . באתר סינמה סיטי מצאנו כרטיס קולנוע במחיר 27 שח בלבד לנכה ( כמעט 50% הנחה) עבור הנכה והמלווה שלו להקרנות הרגילות בלבד. הנחה יפה במקום מודגש באתר . כל הכבוד !

אתר התכנון הפיננסי של ישראל מאות טיפים חשובים לחיסכון בכסף גדול בכל יום .

כרטיסים 1+1 לקולנוע בכרטיס המלצות על חיסכון במדי ניהול בחיסכון פנסיוני.

איך חוסכים וממשים הטבות וזכויות כספיות?. באמצעות איתור כספים אבודים וחיסכון משמעותי במשכנתא שלכם בכל חודש.

מחזור משכנתא בכל הבנקים למשכנתאות בישראל !  החזרי מס ומימוש זכויות ביטוח לאומי !