כמה עולה ליטר דלק 95 היום

כמה עולה ליטר דלק 95 היום

שוב התייקרות במחירי הדלק ושוב מחירי אחזקת רכב פרטי מתייקרים. משרד האנרגיה הודיע השבוע על עדכון מחירי הדלק – חודש יולי 2020 והבשורה לכיס שלנו – בחצות הלילה שבין שלישי לרביעי (30.6.2020-1.7.2020) יתייקרו מחירי מוצרי הדלק הנמצאים בפיקוח, הנמכרים לצרכן בתחנות הדלק

עדכון מחירים כמה עולה ליטר דלק 95 היום

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי (כולל מע”מ) לא יעלה על 5.44 ש”ח לליטר, עליה של 23 אגורות מחודש קודם. תוספת בעד שירות מלא תעמוד על 21 אגורות לליטר (כולל מע”מ), ללא שינוי מחודש קודם.

דלק 95 מחיר מקסימלי = 5.44 כולל מעמ ( התייקרות של 23 אגורות בשירות מלא )

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי באילת (ללא מע”מ) לא יעלה על 4.65 ש”ח לליטר, עליה של 19 אגורות מחודש קודם. תוספת בעד שירות מלא תעמוד על 18 אגורות לליטר (ללא מע”מ), ללא שינוי מחודש קודם.

שוב עלייה ביוקר המחיה בישראל

כאילו לא מספיק שיש כעת מדבר כלכלי ומיתון בישראל גל עליות המחירים במשק לא משאיר הרבה עודף בארנק של הישראלים. גם מי שבצע בכל חודש תכנון הוצאות חודש באקסל רואה שיש עכשיו קצת פחות ממה שהיה קודם.

טבלאות מחירים כמה עולה ליטר דלק 95 מחירי דלק און ליין ואחזקת רכב חיסכון בתדלוק כל נקבל יותר קילומטרז על כל ליטר דלק ברכב שלכם מחירי בנזין מעודכנים שירות עצמי מתדלקים