ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי 2019

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי 2019

ריבוי השינויים בעולם הביטוח והפנסיה , שינוי תדיר בתקנות מס הכנסה והוזלת מחירי ביטוח חיים 2010 יצרו צורך אמיתי בשירותי ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי 2019

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי 2019

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי 2019 תמונה Hardini Lestari

מי צריך ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי

הייעוץ הפנסיוני הוא נגזרת של הלקוח . יש להבדיל 3 סוגים של ייעוץ פנסיוני ובניית תיק ביטוח לפי גיל המבוטח ומצבו המשפחתי והמקצועי בשלב בו מתקיימת פגישת עבודה בין יועץ פנסיוני לבין הלקוח :

  1. ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי לחוסכים צעירים בתחילת הדרך – מטרת הייעוץ הנה לבנות תיק ביטוח פנסיוני הבנוי ממוצרי פנסיה גמל והשתלמות כך שיהוו את הבסיס לחיסכון הפנסיוני בצורה מדויקת ויאפשרו להתחיל את בניית התיק הפנסיוני ברגל ימין
  2. ייעוץ פנסיוני לחוסכים באמצע הדרך גילאים 35- 55 – אנשים שכבר חסכו כברת דרך לא מבוטלת וכעת יש לבצע מקצה שיפורים והתאמות בתיק הביטוח , החלפת ביטוחים ישנים בביטוחים מוזלים חדשים כמו ביטוח חיים זול , הפניית ההפרשות לביטוח פנסיוני למוצרים המשתלמים והחלפת כפל ביטוחים מיותרים בביטוחים חשובים כגון ביטוח סיעודי
  3. ייעוץ פנסיוני בפרישה – לאחר הפרישה היכולת לתקן טעויות היא קטנה מאד. לכן לפני היציאה לפנסיה חשוב מאד להיפגש עם יועץ פנסיוני אובייקטיבי נקי משיקולי עמלות שיוכל להוציא את המקסימום מתיק הביטוח שלך  – עבורך במינימום מס הכנסה על הפנסיה החודשית ויצירת הכנסה חודשית מקסימלית לאחר הפרישה.

מה ההבדל בין סוכן ביטוח ליועץ פנסיוני אובייקטיבי

סוכן ביטוח הוא איש מקצוע מעולה והכתובת לרכישת ביטוח. הוא בעל מקצוע האמון על הקשר השוטף שלך עם חברת הביטוח , קרנות הפנסיה , יחידות התפעול הגשת תביעות לחברת ביטוח והעברת טפסים חשובים לחברות הביטוח .

תפקיד היועץ הפנסיוני הוא לבנות תיק ביטוח חיים וחיסכון פנסיוני , לתשאל את מטרות החיסכון ולבצע התאמות בתיק הביטוח לפי רצון והמבוטח ללא שיקולי מכירות או עמלות ביטוח .

יועץ פנסיוני אובייקטיבי גובה תשלום שכר טרחה מהלקוח – סוכן ביטוח מקבל עמלות בגין מכירת ביטוחים מחברת הביטוח .

בתהליך הארוך והמייגע של ניהול תיק הביטוח הפנסיוני חייבת להיות סינרגיה מלאה בין סוכן הביטוח לבין היועץ הפנסיוני ובינך . תהליך העבודה המשותפת יוצר משולש שווה שוקיים ששואף לטובת הלקוח בלבד.  

ייעוץ פנסיוני השוואת מחירים

מחיר ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי הניתן על ידי יועצים מורשים מטעם משרד האוצר , היחיד אשר רשאי להסמיך יועצים פנסיוניים במדינת , כפוף למשא ומתן בין הלקוח לבין היועץ. כמו שירותים משפטיים שבהם לכל עורך דין יש מחירון עבור אופי השירות גם בתחום הייעוץ הפנסיוני ישנם פערי מחירים ורצוי לבצע השוואת מחירים והתאמה לאופי הייעוץ ומתודולוגיות הייעוץ של איש מקצוע ולבחור איש המקצוע המתאים לך ביותר כלקוח פיננסי .

על מנת שנוכל להעביר את פנייתך ליועץ במקום מגוריך

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי 2019 כל המידע על ייעוץ פנסיוני לחוסכים ייעוץ פנסיוני לפני הפרישה לפנסיה באתר הייעוץ הפנסיוני של ישראל השוואת מחירי ייעוץ פנסיוני איתור כספים אבודים ובדיקת כפל ביטוחים מיותרים און ליין