חמש כתבות בנושא תכנון פיננסי כתבות

חמישה מאמרים בנושא תכנון פיננסי כתבות 

לרגל עליית הצורך בשליטה על ההוצאות אתר התכנון הפיננסי של ישראל מציג חמישה מאמרים חשובות בנושא תכנון  פיננסי כתבות. חלק מהכתבות פורסמו אצלנו וחלקן מופיעות באתרים אחרים. בשנה האחרונה עלתה המודעות של הציבור בישראל לצורך ולתועלת שבתכנון פיננסי מלא המקיף את התא הכלכלי כולו. 

רון קשת למה אנחנו מזניחים את הנכס היקר ביותר שלנו 

 על הצורך בתכנון פיננסי משולב בתכנון פנסיוני . האם אנחנו מזניחים את הכסף שלנו?. כל זאת במיוחד לאור תקציבי הענק המופנים לתחום הזה שאצל מרבית האוכלוסייה מהווה את הנכס הכלכלי הגדול ביותר שיש לה.

תכנון פיננסי : למה אנחנו מזלזלים בנכס הכלכלי הגדול ביותר שלנו ?

 סיבות טובות לבצע תכנון כלכלי תכנון פיננסי כתבות 

חמש סיבות טובות לגשת ולבצע תכנון כלכלי אישי. המאמר הופיע באתר מאמרים. ניהול כלכלת הבית וכלכלת המשפחה – טיפים בניהול כלכלת הבית . תכנון הוצאות וחיסכון אישי בגובה העיניים . המאמר מופיע באתר המתכננים הפיננסים של ישראל .  

עוד באתר מחירי שכירות לפי אזורים 2023 כמה עולה דירה להשכיר

אתר INFOBIT.CO.IL  תכנון הוצאות שנתי

כל מה שצריך לדעת על תכנון הוצאות יעיל ותוכנת אקסל פשוטה לתכנון הוצאות ותכנון כלכלי אישי. המאמר מופיע אצלנו באתר. לחצו כאן למאמר ולמחשבון תכנון הוצאות 

הר הכסף – פדיון כספים מהר הכסף ותכנון כלכלי אישי לכספים שמתגלים בהר הכסף. הפניה לאתר INFOTAX אתר המיסים של ישראל.

למה חשוב לתכנן את העתיד הכלכלי שלנו?. 

כיום העולם הכלכלי של הפרט הוא מורכב עשרות מונים לעומת הדור הקודם. מגוון ההוצאות לאור איכות ורמת החיים, ההתפתחות הטכנולוגית ושינוי בהרגלי הצריכה. לצד כל אלו אנו חיים כיום בעולם בו יש משבר כלכלי עולמי. לאן כל זה מוביל אותנו?. האזרחים נדרשים למצות את התקציב האישי שלהם ואת ההכנסות, בצורה טובה יותר.

אז כיצד תכנון כלכלי אישי יכול לסייע לנו?. כאשר אנו משווים בצורה נכונה את צפי ההכנסות מול צפי ההוצאות, ניתן להגיע למסקנות על מה אפשר לוותר, מה חשוב לנו לעשות עם הכסף שלנו ולא פחות – איך אפשר לחסוך כסף על מנת לממש את המטרות האישיות שלנו. 

 

החזרי מס הכנסה לשכירים  |  הר הכסף  איתור כספים אבודים  | אתר מאמרים