הוט סינמה 1+1 אשראי כרטיס מתנה

הוט סינמה 1+1 אשראי כרטיס מתנה

רשימת כרטיסי אשראי המעניקים הטבות הוט סינמה 1+1 אשראי כרטיס מתנה רשימת הטבות בכרטיסי אשראי כנגד נקודות מבצעים והנחות . 

בילוי בקולנוע הפך בשנים האחרונות לפופלארי ומועדף בקרב בני כל הגילאים. הרבה הודות להטבות בכרטיס אשראי המאפשרות רכישת כרטיס שני ללא עלות במסגרת תוכנית ההטבות. בכתבה זו תוכלו לקרוא על כל המבצעים של הוט סינמה 1+1 אשראי כרטיס מתנה
אתר החיסכון של ישראל מגיש לכם מדריך חינם להנחות בכרטיסי קולנוע ובכל תחומי החיים . לקבלת מגזין חודשי לחיסכון של האתר הרשו בתיבת הקשר בסוך העמוד !

כרטיס קולנוע בהנחה 1+1 מבצעים

כרטיס קולנוע בהנחה 1+1 מבצעים

התנאים המחייבים הם על פי תנאי חברת האשראי סקירה מיום 23/08/2019

קודם גלובוס מקס עכשיו HOT CINEMA

הרשת בעלת השם הוט סינמה היא גלגול של רשת בתי קולנוע שפעלה בעבר תחת השם גלובוס מקס. כעת עם המיתוג החדש של חברת הכבלים , בדומה ל yes planet ,

HOT CINEMA מודיעין
HOT CINEMA קריון
HOT CINEMA אשדוד
HOT CINEMA נהריה
HOT CINEMA אשקלון
HOT CINEMA חיפה
HOT CINEMA פתח תקווה
HOT CINEMA כרמיאל
HOT CINEMA כפר סבא
HOT CINEMA רחובות

ישראכרט כרטיס 1+1 בסוף שבוע לסרט HOT CINEMA

הטבה מעולה מבית ישראכרט . ניתן לממש את ההטבה לסרטים שיוקרנו בימים חמישי – מוצ”ש בלבד. ניתן לממש הטבה לכרטיס קולנוע פעם אחת ביום בלבד.

לאומי קארד הוט סינמה גלובוס מקס לשעבר 1+1 ב-40 ₪

לאומי קארד שכיום נקראת MAX מציעה למחזיקי כרטיס אשראי ש כרטיסים קולנוע ( 1+1 ) בכל סניפי הרשת, כולל סופי שבוע וחג (תמורת פינוק) תמורת 40 שח בלבד . אם אתם שואלים אותנו זה פשוט מבצע מעולה. גם כאן , זוג שיוצא לסרט אחת לחודש חוסך כ 500 שח לשנה .

כאל הטבה קולנוע הוט סינמה

כאל מציעה הטבה אחת קצת שונה ובחיסכון של כ 42 ₪ אבל מפנקת במיוחד ברשת HOT CINEMA ובמסגרתה ניתן לרכוש חבילה קולנוע זוגית ב-88 ₪ (במקום 130 ₪) באמצעות אפליקציית כאל.

חנות החוויות של Diners Club הטבות כרטסי קולנוע 

פעם בתי הקולנוע היו אייקונים תרבותיים , מקום מפגש של החברה והבילוי הכמעט מושלם . היום הזמנים משתנים וניתן לרכוש חבילה זוגית קולנוע ב-88 ₪ (במקום 130 ₪) כפי שמוצג בחנות diners-store בקיצור הנחה שווה ובילוי מושלם במחיר שווה לכל נפש .

אמריקן אקספרס 1+1 תמורת נקודות Membership Rewards

את ההטבה של אמריקן אקספרס ניתן לממש בכל ימות השבוע כולל סוף שבוע וחגים ברשת הוט סינמה תמורת נקודות שנצברות כנגד קניות בכרטיס אשראי . לכלל לקוחות אמריקן אקספרס 1+1 תמורת 290 נקודות. ללקוחות סנטוריון ופלטינה 1+1 תמורת 190 נקודות.