ההגרלה של רשת ויקטורי – מיליון שקל לרוכשים בחנויות

ההגרלה של רשת ויקטורי – מיליון שקל לרוכשים בחנויות. 

לאחר שנה בה מכירות הסופרים הרקיעו שחקים על רקע משבר נגיף קורונה, רשת הסופרים ויקטורי יוצאת במבצע חסר תקדים ובמסגרתו תגריל זכיה במיליון שקלים מבין הרוכשים בסכום של 1000 שח לקניה בודדת. כל הפרטים אודות ההגרלה של רשת ויקטורי. חדשות צרכנות וכלכלת בית. 

ויקטורי, רשת הסופרמרקטים הישראלית שמונה 57 סניפים הפרוסים לאורכה ולרוחבה של הארץ ומערך רכישות און-ליין. בימים אלו השיקה הגרלה לרווחת לקוחותיה והופכת להיות הרשת הראשונה בישראל המבצעת מהלך שכזה.

קניות משותפות מגדילות את הסיכוי 

בהגרלה, שתפוקח על ידי עו"ד נופר טל, תינתן האפשרות לזכות במיליון שח (1,000,000 שח) ללקוחות אשר ירכשו בקנייה אחת סל מוצרים בעלות של 1000 שקל ( אלף שח) או יותר.

על מנת להגדיל את הסיכוי, ניתן ואף מומלץ לבצע קניות שיתופיות. האפשרות להיכנס להגרלה תינתן בכל אחד מסניפי  רשת ויקטורי וכן, דרך רכישה מקוונת באתר האונליין של ויקטורי. על לקוחות שרכשו בסכום הנ"ל להירשם להגרלה דרך טלמסר ייעודי שנפתח עבור ההגרלה.

אייל רביד, מנכ"ל ויקטורי: "אם נצליח לשנות באופן משמעותי חיים, אפילו של משפחה אחת, עשינו את שלנו"

לאחר שנה מלאת קשיים בהיבטים רבים כשהקושי הכלכלי נמצא בראשיתה, רשת ויקטורי מרימה מבצע בעל משמעות אדירה לכלכלה הישראלית בו תגריל 1,000,000 שקלים לרווחת לקוחותיה. מהלך זה יוביל לחיזוק התנעת הכלכלה והתאוששות האזרח מהמשבר הכלכלי העצום שנוצר כתוצאה מנגיף הקורונה.

אייל רביד, מנכ"ל ויקטורי : " דווקא עכשיו, כשמדינה שלמה מתחילה להתאושש ממשבר כלכלי רב ממדים שפקד אותה בשנה האחרונה, אנחנו רוצים להעניק את הזדמנות לקהל לקוחותינו לזכות ולהרוויח סכום לא מבוטל, שבמקרים מסוימים, יכול לשנות חיים".