הדיל היומי מישראכרט הרשמה להטבות

הדיל היומי מישראכרט הרשמה להטבות

במציאות הכלכלית של ימנו חשוב לחסוך בכל דרך שניתן . על מנת לרכוש מוצרים במחירי מבצע נרשמנו להטבה מיוחדת שמגיעה במייל מדי יום ונקראת הדיל היומי מישראכרט הרשמה להטבות . כתבה בנושא הטבות בכרטיסי אשראי וחסכון

הדיל היומי מישראכרט הטבות בכרטיס אשראי 

אין ספק שצו השעה , תמיד ולא משנה באיזו שעה , היא ניצול הטבות משעותיות שנותנים לנו גופים שונים. צרכנים נבונים כבר יודעים לזהות מתי מדובר בהטבה משמעותית שמגלמת הנחה באמצעות רכישה בכרטיס אשראי ומבצעים של חברת ישראכרט ומתי כדאי לבצע רכישות באמצעות כרטיס אשראי בסכום של 1,500 ₪ בחודש ולקבל זכאות להטבות פרמיום .

הדיל היומי מישראכרט הרשמה להטבות

הדיל היומי מישראכרט הרשמה להטבות

נרשמתי לרשימת התפוצה ובמשך ימים אחדים קבלתי מבצעים שהיו מבחינתי מאוד אטרקטיביים. חלקם לא היו רלוונטיים למה שאני צריך באותה תקופה , אבל למי שכן , בהחלט ניתן לחסוך לא מעט כסף בקניות לבית או לחסוך במחירי חופשות.

הטבות בכרטיס אשראי 1+1 בקולנוע סינמה הוט 

רשימת ההטבות חשוב לציין משתנה מעת לעת והיא מופצת בקרב מחזיקי כרטיס האשראי בכמות מוגבלת. אחת ההטבות החשובות במיוחד בימי החופש הגדול היא כרטיס 1+1 בסוף שבוע לסרט ברשת HOT CINEMA . ההטבה של 1+1 בקולנוע של כרטיס אשראי מגלמת הנחה חשובה של 50% במחיר כרטיס קולנוע אחד הבילויים המועדפים על הישראלים בשנים האחרונות למרות כניסת נטפליקס ישראל לשוק התוכן.

1+1  בפארק המעיינות שכירת אופניים לטיול של שלוש שעות

אם כבר דרנו על החופש הגדול וטיולים לכל המשפחה אז הנה הטבה חשובה שחוסכת לא מעט כסף בבילוי משפחתי בפארק המעיינות. מדובר בפארק רחב ידיים בעמק בית שאן , לא רחוק מאזור הסחנה ליד גן השלושה . בעבר התגוררתי באחד מקיבוצי האזור ואני ממליץ בחום על טיולי טבע באזור בנפלא הזה. ההטבה בכרטיס אשראי מאפשרת לחסוך כ 50% מעלות שכירת אופניים לטיול של שלוש שעות בפארק המעיינות ומבחינתי זו הטבה מעולה !

הדיל היומי מישראכרט הרשמה להטבות סקירת הטבות פרימיום בכרטיס אשראי הטבות 1+1 בקולנוע כניסה לאתרי תיירות והנחות בכל תחומי החיים באתר הישראלי טיפים לחיסכון

הכתבה סוקרת הטבות בכרטיס אשראי באתר ישראכרט ביום 12/05/2019 ואיננה מחייבת את חברת האשראי . לכל הערות לכתבה ניתן לפנות לעמוד צור קשר עם אתר אינפוביט .