בית הדרקון בנטפליקס פרקים מלאים לצפייה ישירה סדרות

בית הדרקון בנטפליקס פרקים מלאים לצפייה ישירה סדרות

עם בא הסתיו מבול של סדרות נוחת עלינו מכל ערוצי השידור ואנו כאן על מנת לעשות סדר. איפה אפשר לראות איזו סדרה ובאיזה ערוץ. השבוע בסקירה שלנו – בית הדרקון בנטפליקס פרקים מלאים לצפייה ישירה סדרות.

ימי ראשית הממלכה בית הדרקון בנטפליקס פרקים מלאים תרגום עברית 

בעולם הסדרות המשודרות בישראל אפשר להגיש שמרבית הסדרות המומלצות מחו"ל משודרות כאן בזמן אמת. אל תראו את זה כמובן מאליו. הישראלים שאוהדים לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים חדשים יכולים לראות אותן במקביל לעלייה לאוויר ביתר העולם. אחת הסדרות, אם לא המסקרנת מבין אלו שעלו החודש היא ללא ספק סדרת ההמשך למשחקי הכס. אבל רגע, האם זה באמת ממשיך את הסדרה?.

עוד באתר פרי טיוי ערוצים מחיר הרשמה איפה אפשר לראות

אז שהו שלא ממש. למה אתם שואלים? מבחינת ציר הזמן היא נמצאת כ 200 שנה לפני ההתרחשות של משחקי הכס. ועוד נקודה חשובה – כבר בפרק הראשון ראינו כיצד משפחת טרגריאן שומרת את הסוד הנושא מכולם- צפוי לשבעת הממלכות חורף עז.

מודעות גוגל
אז היכן אפשר לצפות בסדרה חדשה House of the Dragon עם תרגום עברית מובנה?. מסתבר שדווקא בפלטפורמת הסרטים והסדרות של נטפליקס לא ניתן לצפות בה. בדומה כמובן למשחקי הכס פרקים מלאים. למה אתם שואלים?. כי הסדרה מופקת על ידי ערוץ HBO שבמידה מסוימת הוא אחד המתחרים של שידורי נטפליקס ישראל ובעולם.

בית הדרקון בנטפליקס פרקים מלאים לצפייה ישירה סדרות

בית הדרקון בנטפליקס פרקים מלאים לצפייה ישירה סדרות

אז איפה כן אפשר לראות את משחקי הדרקון פרקים מלאים לצפייה ישירה?. בערוצי HOT HBO, yes, סלקום tv. סך הכל שלושה ערוצים המשדרים את הסדרה עם כתוביות עברית.

עכשיו תחכו לפרק הראשון של בית הדרקון עונה 2 סדרות 2024

עונה 2 של בית הדרקון תעלה לאקרנים בתחילת קיץ 2024, לפי ה-Hollywood Reporter. החדשות נחשפה ב-2 בנובמבר על ידי מנכ"ל HBO, קייסי בלויס, שאישר שהפריקוול של משחקי הכס עדיין בדרך לעמוד בתאריך השחרור שהוצע בעבר.  כמה פרקים יש בעונה השנייה?. עונה 2 תהיה מורכבת משמונה פרקים, שהם שניים פחות מ-10 הפרקים של עונה 1.

הסדרות של HBO שלא תראו בנטפליקס ישראל איפה אפשר לראות בית הדרקון

אם כבר אין בנטפליקס אז לרשימה אפשר להוסיף את סיפורה של שפחה עונה 4 וכמובן את סדרת המופת סטאר טרק פיקארד שהופקה על ידי אמזון. מצד שני את סדרות המקור של זיכיון מסע בין כוכבים, אלו המוקדמות תוכלו לראות בפלטפורמה של netflx ללא הגבלה ובכל מסלולי המנוי.

הסדרות הכי טובות לצפייה ישירה ללא הגבלה המלצות 2024 מה כדאי לראות 

  1. סמוך על סול עונה 6 ואחרונה שסוגרת את הטרילוגיה של שובר שורות ואל קמינו.
  2. המכשף עונה 3 פרקים מלאים לצפייה ישירה עם תרגום עברית בנטפליקס.
  3. ואיך אפשר בלי להזכיר את הסדרה שכבשה את ישראל ובה תוכלו לצפות בyes פריפריה אימפריה. זו לא רק סדרה זו יצירת מופת חברתית. חובה וכיף לראות.