ביטוח נסיעות לחול ישראכרט הפעלה חינם

ביטוח נסיעות לחול ישראכרט הפעלה חינם

מדיניות השמיים הפתוחים וטיסות זולות לאירופה מביאה בשנה מאות אלפי ישראלים לטרמינל 3 . רגע לפני הטיסה ביטוח נסיעות לחול ישראכרט הפעלה חינם  יש להפעיל או לרכוש ביטוח נסיעות מחול באמצעות סוכן ביטוח מורשה . הפעלת הביטוח הרפואי לחו”ל

ביטוחי נסיעות 2019  השוואת כיסויים לביטוח נוסעים היא פעולה חשובה שעלינו לבצע לפני נסיעה לחול

ביטוח נסיעות לחול ישראכרט הפעלה חינם

ביטוח נסיעות לחול ישראכרט הפעלה חינם

ביטוח נסיעות לחול ישראכרט הפעלה חינם

בקרוב ניתן יהיה לרכוש ביטוח נסיעות רק אצל סוכן ביטוח מורשה ולא באמצעות סוכן נסיעות. בנוסף חברות כרטיסי האשראי מאפשרות לחלק מבעלי הכרטיסים להפעיל ביטוח נסיעות לחול חינם .

על מנת שהביטוח ייכנס לתוקף יש לבצע הפעלת ביטוח נסיעות לחו”ל חינם של ישראכרט .

הפעלת הביטוח הרפואי לחו”ל של ישראכרט

מדובר בביטוח של חברת AIG שיש להפעיל באתר חברת הביטוח לאחר רישום לשירותי הדיגיטל של ישראכרט באתר חברת כרטיסי האשראי. מי שיודע שעליו לרכוש פוליסה מקיפה יותר חשוב לבחון באמצעות סוכן הביטוח האם הפוליסה מספיקה לו או שעליו לרשות ביטוח נוסעים באמצעות ביטוח נסיעות לחו”ל כללית או חברת ביטוחי נסיעות אחרת.

חשוב לזכור לפי אתר ישראכרט : הטבת ביטוח נסיעות לחו”ל כוללת 5 ימי ביטוח חינם ברכישת ביטוח נסיעות לחו”ל לכל תקופת הנסיעה

דגשים ברכישת ביטוח נסיעות לחול

  1. טיסה לחול מצביה אותנו הרחק מהבית ומאזור הנוחות ולכן יש לרכוש ביטוח נסיעות מקיף , כולל קיצור או ביטול נסיעה מכל סיבה שהיא
  2. ביטוח נסיעות אמור לכסות אובדן או נזק של רכוש לרבות ציוד , מצלמה יקרה , טלפון סלולארי או פריט יקר אחר . יש לוודא את גבולות הפיצוי בפוליסה שכן ישנם הבדלים בין חברות הביטוח .

מה כוללת פוליסת ביטוח נוסעים לחול

פוליסת ביטוח נסיעות לחול כוללת 5 סעיפים עיקריים. ההבדל בין הפוליסות נע לגבי היקף הפיצוי , אופן תשלום הפיצוי ואופן הגשת התביעה או מתן שירותי רפואה בארץ היעד . נסכם את חמשת הסעיפים החשובים בביטוח נסיעות  :

הוצאות רפואיות ואשפוז בחול

הוצאות מיוחדות בחול

חבות כלפי צד שלישי

הצלחה חיפוש ואיתור בחוץ לארץ

כיסויים מיוחדים והרחבות

ביטוח נסיעות לחול הוא אחד הביטוחים החשובים והזולים , יחסית לכיסוי  ף הנמכרים על ידי חברות הביטוח בישראל. כל הוצאה שבארץ מכוסה עבורנו או שקל לטפל בה יכולה להתברר כהוצאה גדולה בחול לכן יש לבחור ביטוח נסיעות מקיף מכל עבר . ההפרש במחיר אינו גדול במחיר והשקט הנפשי שווה את המחיר .

הפעלת הביטוח הרפואי לחו”ל של ישראכרט חינם הנחיות לקבלת ביטוח באתר חברת האשראי טיפים לבחירת ביטוח נסיעות לחול עם כיסוי מורחב השוואת ביטוחי נסיעות לחול