ביטוח לחולה סוכרת וטרום סוכרתיים מה ניתן לבטח נסיעות חיים תאונות אישיות

ביטוח לחולה סוכרת וטרום סוכרתיים מה ניתן לבטח נסיעות רכוש חיים תאונות אישיות

מחלת הסוכרת אינה חשוכת מרפא כבעבר. באמצעות אורח חיים ותזונה ניתן לחיות עם סכרת באופן בריא ומושכל. לצד איכות החיים ישנו הצד של הרצון לרכוש ביטוחי בריאות או חיים לחולה סכרת. בכתבה זו – ביטוח לחולה סוכרת וטרום סוכרתיים מה ניתן לבטח נסיעות רכוש חיים תאונות אישיות.

ביטוח לחולה סוכרת

ביטוח לחולה סוכרת

מה ההבדל בין סוכרת לטרום סוכרת

טרום סוכרת זהו המצב המטבולי שבו אנשים רבים נמצאים לפני שמופיעה אצלם סוכרת. זוהי תופעה שכיחה בקרב אנשים שסובלים מעודף משקל. ההבדל בין טרום סוכרת לסוכרת, הוא העובדה שבמצב של טרום סוכרת ניתן למנוע את הופעת הסוכרת.
לטרום סוכרת אין את תופעות הלוואי הבריאותיות הקשות של סוכרת, אבל עדיין ישנו קשר הדוק בין טרום סוכרת לבין מחלות כרוניות כגון: לחץ דם גבוה, עודף שומנים בדם ועודף משקל.

עוד באתר – עבר ביטוחי רכב הר הביטוח איך מפיקים ?

האם שינוי בתזונה ודיאטה מסייעים לבלום את מחלת הסוכרת

מחקרים ארוכי טווח הוכיחו כי שינוי באורח החיים, תרם באופן משמעותי לכך שאנשים שהראו תסמינים של טרום סוכרת, לא פיתחו לבסוף סוכרת. ככל שהשינוי נרחב יותר ומלווה ביותר פעילות גופנית ותזונה בריאה, כך גוברים הסיכויים למנוע את מחלת הסוכרת. כמו כן ישנו קשר הדוק בין ירידה במשקל לבין מחלות הקשורות לסוכרת ולטרום סוכרת. ניתן לראות זאת במיוחד אצל אנשים בגיל השלישי, היות ואצלם השינויים המטבוליים מורגשים במהירות.

איזה ביטוח אפשר לקנות לחולה סוכרת ? האם החברות חייבות למכור לי ביטוח ?

על מנת לענות על שאלה זו ראשית נפריד בין ארבעה תחומי עיקריים .

ביטוחי רכוש  – בהם לא נדרשת הצהרת בריאות של המובטח או בעל הנכס ולכן למצב הסוכרת שלך אין קשר.

האם יש ביטוח בריאות לסוכרתיים ? במקרה הזה מומלץ לבצע חיתום מקדים במספר חברות ביטוח ולבדוק אילו כיסויים יישארו בתוקף וכמה תעלה הפרמיה החודשית. ייתכנו הבדלים בתשובות שתקבלו מהחברות שכן לסוכני הביטוח יכולת השפעה על תוצאות החיתום הפרואי בחברות הביטוח.

נוסעים לחול היכן לבטח חולה סוכרת ? בעיקרון, בכפוף למצב הסכרת, ייתכן שחלק מהחברות יבטחו אתכם עם תוספות מחיר או החרגה של חלק מהסעיפים. אולם במקרה כזה, אני ממליץ לבדוק מול סוכנות הביטוח פספורט קארד ולבדוק האם יש להם כיסוי ייעודי לחולה סוכרת שטס לחו"ל.

בנוסף ניתן לרכוש ביטוח תאונות אישיות שלרוב אינו מצריך הצהרת בריאות מפורטת. בנוסף ישנם הבדלים בין הצהרות הבריאות של לחברות הביטוח וסף הקבלה או הדחייה לפוליסה.

ועוד טיפ חשוב לחולי סוכרת וטרום סוכרתיים – העבירו לחברת הביטוח מסמכים מלאים ומפורטים על מצבכם העדכני. נהגו בגישת הגלוי הנאותה מלא בעת רכישת הפוליסה והימנעו מהפתעות בעת הגשת תביעה.