ביטוח חיים

מודעות גוגל

גלוי נאות אתר התכנון הפיננסי של ישראל

גולשים יקרים אנו מודים לכם שבחרתם לגלוש באתר התכנון הפיננסי של ישראל. נשמח לשמוע את דעתכם על כתבות התוכן של האתר ! אתר התכנון הפיננסי של ישראל שם לו למטרה לקדם את המודעות הפיננסית בישראל ומציע שירותים בתשלום עבור איתור כספים בדיקת פוליסות ביטוח חישוב פנסיה וייעוץ פנסיוני על ידי יועצים מורשים בלבד

מודעות גוגל

ביטוח חיים | ביטוח חיים לכל מקרה פטירה מהווה את הכיסוי הבסיסי בעולם הביטוח. תפקידו להבטיח את עתידם הכלכלי  של המוטבים  – הילדים בן הזוג ותלויים אחרים שקבע המבוטח. ביטוח חיים נכלל במסגרת ביטוחי המנהלים וקרנות הפנסיה וניתן לרכוש סכומים נוספים במסגרת פרטית. תכנון פנסיוני הוא תנאי לחישוב סכום הביטוח הנכון לכל אדם 

ביטוח חיים

ביטוח חיים

איך קובעים כמה ביטוח חיים צריך לרכוש

קביעת הסכום מתבצעת על ידי תהליך הנקרא תכנון פנסיוני. המתכנן הפנסיוני בודק את צרכי המבוטח , מי תלוי בו , את מספר הילדים , גיל האישה ומשקל ההכנסות בבית. בנוסף יש לקחת בחשבון את רמת החיים  הנוכחית, את אופן המגורים ( משכנתא , שכירות ).

קביעת סכום הביטוח הנדרש באמצעות תכנון פנסיוני מאפשרת להגדיר בצורה הטובה ביתר את סכום הביטוח הנדרש למשפחה ואת אופן התשלום של סכום הביטוח. המתכנן הפנסיוני יעריך את סכו הביטוח הנדרש וממנו יחסיר את סכומי הביטוח שכבר קיימים ואת תשלומי הביטוח הלאומי.

צורת התשלום של סכום הביטוח 

תשלום סכום הביטוח נקבע על פי המוצר שרכש המבוטח. לכל צורת תשלום ומוצר ישנם יתרונות וחסרונות בהתאם לצורכי המבוטח.

ביטוח חיים במסגרת ביטוח מנהלים  – סכום הביטוח ישולם באופן חד פעמי ויכלול גם את רכיב החיסכון המצטבר בפוליסה.

ביטוח חיים במסגרת קרן פנסיה – במקרה פטירה של העמית קרן הפנסיה תשלם לאלמנת המבוטח וילדיו פנסיית שאירים. האלמנה תקבל את הפנסיה לכל חייה ואילו הילדים עד גיל 21 . קביעת גובה השאירים שונה בין קרנות הפנסיה ומסלולי הביטוח בקרנות מצריך תכנון קפדני על מנת שלא לחשוף את בני המשפחה למצב שבו סכום הביטוח אינו מספיק.

ביטוח חיים במסגרת פרטית –  את הכיסוי ניתן לרכוש ישירות מחברת הביטוח. ניתן לרכוש סכום ביטוח שישולם באופן חד פעמי או ישולם כפנסיית שאירים.

כמה עולה ביטוח חיים

עלותו של ביטוח החיים מושפעת מסכום הביטוח , מין המבוטח , מצבו הבריאותי וכמות הסיגריות שהוא מעשן או עשן בעבר. בין חברות הביטוח קיימת תחרות ומחירי ביטוח חיים נתונים למשא ומתן , בקשות להנחה והקלות שונות. גם כאן התכנון הפנסיוני משפר באופן מהותי את איכות הכיסוי , התאמתו לצרכי המבוטח ועלותו. למחשבון ביטוח חיים לחץ כאן ! 

מודעות גוגל