בדיקת עיקולים און ליין מיידי

בדיקת עיקולים חובות צקים חוזרים חשבון מוגבל

שירות של אתר infobit  מאפשר לכם לקבל בדיקת עיקולים חובות צקים חוזרים חשבון מוגבל תמונת מצב פיננסית על אדם שאתו אתם נמצאים בקשר כלכלי.

בין אם זה בדיקת שוכר דירה או בין אם זה לקוח המבקש להגדיל או לקבל מסגרת אשראי. לפנינו ארבע בדיקות שאנו נבצע עבורכם במחיר שווה לכל נפש . לפרטים נוספים השאירו פרטים מדויקים בתיבת הקשר איתור פושט רגל

אתור אדם פושט רגל או חברה פושטת רגל היא הבדיקה הראשית והראשונה שיש לבצע כאשר באים במגע עסקי כלכלי עם אדם או חברה. הבדיקה מתבצעת במהירות על ידי צוות האתר. הגדרת פשוט רגל בחוק היא הליך חדלות הפרעון החל על חייבים שהם יחידים.

בדיקת עיקולים תשובה רשמית מהוצאה לפועל 

הבדיקה תספר מידע האם האדם הנבדק הוכרז על ידי רשם הוצאה לפועל כחייב מוגבל באמצעים ואת מועד ההכרזה על היותו מעוקל. התוקף החוקי לחיפוש וביצוע בדיקת עיקולים היא תקנה 36ב לתקנות ההוצאה לפועל . התוצאות יציגו את חייב מוגבל באמצעים שהוכרז על ידי ראש ההוצאה לפועל בישראל. מחיר בדיקה אחת הנו 19 ש"ח באמצעות כרטיס אשראי . בדיקה כוללת כרוכה בעלות של 99 ש"ח באמצעות כרטיס אשראי , דיירקט או כל כרטיס חיוב אחר.

בדיקת חשבון מוגבל  

חשבון מוגבל בבנק מעיד על בעיות קשות בניהול הכספי של בעליו ועל מצוקה כלכלית. להלן דרגות החומרה של חשבונות מוגבלים בבנק

חשבון מוגבל בבנק  - נמשכו עד 10 ציקים ללא כיסוי במשך 12 חודש ויש איסור למשוך ממנו שיקים עד להסרת ההגבלה עלך ידי בנק ישראל.

בדיקת חשבון מוגבל בנסיבות מחמירות

זוהי דרגה חמורה יותר של חשבון מוגבל רגיל בבנק . חשבון מוגבל בנסיבות מחמירות זהו חשבון

  1. של לקוח שחשבונו הוגבל, ובמהלך תקופת ההגבלה, הוגבל חשבון נוסף שלו
  2. לקוח מוגבל שהיה לקוח מוגבל בעבר, והוגבל שנית תוך שלוש שנים מיום שנסתיימה תקופת הגבלתו - בין אם באותו חשבון ובין אם בחשבון אחר שלו.

בדיקת שעבוד רכב האם רכב משועבד ולא ניתן לרכוש אותו 

רוכשים רכב ולא יודעים האם הרכב משועבד כבר לגוף אחר ?   בצעו כעת בדיקה על שעבוד רכב וקבלו תוצאות מהירות ואמינות מתוך מאגר מאגר המשכונות הממוחשב . הבדיקה מתבצעת על ידי מומחה לאיתור מידע באינטרנט ובמאגרי המידע. מחיר בדיקת שעבוד רכב הנה 19 ש"ח בלבד. השירו פרטים לנציג האתר. 

תודה על הפניה לאתר הביטוח ותכנון פיננסי בישראל . האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים כרוכים בתשלום , למעט שירות שאלות ותשובות. ניתן ליצור אתנו קשר באמצעות תיבת קשר זו

אתר הביטוח של ישראל מציע שירות מידענות פיננסית במחיר מיוחד המאפשר לכם לקבל תמונת וכולל איתור מידע ברשת האינטרנט ורשתות חברתיות על אנשים וגופים לרבות חברות בעמ וסטטוס חברה בעמ . יש להשאיר פרטים מדויקים בתיבת הקשר . השירות כרוך בתשלום 

בדיקת עיקולים חובות צקים חוזרים חשבון מוגבל חובות צקים חוזרים חשבון מוגבל תמונת מצב פיננסית על אדם שאתו אתם נמצאים בקשר כלכלי בדיקות online של חובות בבנק ישראל כספים אבודים עיקולים שעבודים על רכב ועוד