בדיקת מהירות אינטרנט בזק הוט 012

בדיקת מהירות אינטרנט בזק הוט 012 אתר לאינטרנט מהיר

איך אני יודע באיזו מהירות אני גולש והאם יש לי חבילת אינטרנט מהיר באמת  ? פשוט מאד ! בצעו עכשיו בדיקת מהירות אינטרנט כולל מהירות צפייה באפליקציות לצפייה ישירה , מהירות העלאת קבצים ואיכות שיחה בווידאו .  יישום אוטומטי בסוף העמוד 

בדיקת מהירות אינטרנט בזק הוט 012 אתר לאינטרנט מהיר

בדיקת מהירות אינטרנט בזק הוט 012 אתר לאינטרנט מהיר

בדיקת מהירות בסוף העמוד 

למה האינטרנט שלי זוחל

חומרה ישנה – שזה אומר ראוטר מיושן , או טלפון חכם שאינו מותאם דיו לתדרי אינטרנט מהיר לקליטה אופטימלית של  WIFI . זה יכול להתבטא גם במחושב ביתי ישן או אנטנת WIFI שאיננה יעילה .

תקשורת איטית בין האתר בו אתה גולש לספק השירות – ייתכן שחלק מהאתרים החביבים עליך אינם מחוברים בצורה מהירה , מהארץ או מחול לספק התשתית שלך .  גם חוטי נחושת ישנים בתשתיות ומרחק פיזי מנקודת התשתית יכולה להשפיע על איכות הקו ומהירות הגלישה שלך בבית .

מרחק מנקודת הספק של האינטרנט האלחוטי בבית יכולה להיפתר על ידע מגבר WIFI . 

Provided by Meter.net

אינטרנט סיב אופטי כמה עולה 

אחד הפתרונות להגברת מהירות גלישה בבית באמצעות כבל או על ידי WIFI היא רכישת נתב חדש שיספק גלישה לכל חלקי הבית בתורה אופטימילית. אבל זה ישאיר אותך עם אותו ספק ואותה תשתית. האפשרות השנייה היא בחינת מעבר לאינטרנט ביתי בסיב אופטי בהנחה שקיימת תשתית באזור המגורים שלכם. ניתן לבדוק באתר אנלימטד האם יש לכם תשתית מתאימה.

לעלות החבילה יש להוסיף תשלום חד פעמי עבור ראוטר לאינטרנט אופטי מהיר בעלות של בין 250 ל 450 שח . למכשיר היקר יותר יש יתרון שהוא מוכן כבר לקראת מהירויות של 1.5 גיגה במידה וייכנסו לשוק הישראלי בעתיד. אבל מיש רגיל לגלוש בבית עם חבילות של 60 מגה במקרה הטוב יגיד תודה גם על מהירות ממוצעת של 300 מגה .

אבל למי שלא מאמין בשוק התקשורת יש לי חדשות מעולות עבורו. עוד מעט יגיע לשוק התקשורת סלולר חדש עם פריסת רשת דור 5 הידועה בשמה G5 , יש לה יכולת לפתור את מהירות הגלישה גם באמצעות החלפת הקווים הקיימים באינטרנט סלולרי.

האתר המרכזי לאינטרנט מהיר בדיקת מהירות אינטרנט בזק הוט 012 אתר לאינטרנט מהיר בישראל speed test אוטומטית כל ספקי תשתית ורשת בדקו את מהירות הגלישה ברשת שלכם WIFI סלולר השוואות מחירים