בדיקת ביטוח מעורב

מודעות גוגל

גלוי נאות אתר התכנון הפיננסי של ישראל

גולשים יקרים אנו מודים לכם שבחרתם לגלוש באתר התכנון הפיננסי של ישראל. נשמח לשמוע את דעתכם על כתבות התוכן של האתר ! אתר התכנון הפיננסי של ישראל שם לו למטרה לקדם את המודעות הפיננסית בישראל ומציע שירותים בתשלום עבור איתור כספים בדיקת פוליסות ביטוח חישוב פנסיה וייעוץ פנסיוני על ידי יועצים מורשים בלבד

מודעות גוגל

בדיקת ביטוח מעורב נועדה להבטיח שהחוסך מקבל את מלוא כספי החיסכון המגיעים לו מפוליסת הביטוח ושאין פגיעה בחיסכון כתוצאה מטעויות חשוב או ניהול לקוי של הכספים בחברת הביטוח. בדיקת ביטוח מעורב. לאורך השנים החליפו חברות הביטוח ידיים ומערכותהמחשב הותאמו לפוליסות של חברות שנעלמו . אך האחריות לחישוב נכון של פוליות ביטוח מעורב הוא באחריות החברה הנוכחית . 

ID-10098848

שיטת הכלכלן לבדיקת ביטוח מעורב הנו תהליך מובנה ומוגדר היטב שפותח לאורך 15 שנים האחרונות ומאפשר ביצוע אפקטיבי של בדיקת ביטוח מעורב וגילוי טעויות חישוב שמבצעת חברת הביטוח.

 הביטוח המעורב שווק בישראל עד שנת 2004 .  טרם שיווק פוליסות עדיף בשנות ה 80 היה הביטוח המעורב צורת הביטוח הנפוצה לחיסכון פנסיוני  , חיסכון לעצמאים וחיסכון פרטי. מאפיין עקרי של הביטוח המעורב הוא שרכיב הריסק אינו חשוף ביחס לרכיב החיסכון והלקוח הסופי רואה אותם כמקשה אחת. הפוליסה מותאמת למערכות המחשב של העשורים הקודמים ובנויה באופן קשיח שמקשה על שינויים והתאמות וחושף את החוסכים לטעויות קשות בחישוב החיסכון .

 1.      שימוש במידע שגוי אודות הלקוח מתגלה בבדיקת ביטוח מעורב

על אף ביצוע תהליכי טיוב נתונים מחזיקות חברות הביטוח קשת נתונים רחבה שהיא שגויה בבסיסה . החל מתאריך לידה  , מין ,  חישוב הגיל הביטוחי  והתוספת העיסוקית ( חיתום מקצועי ) שהפוליסה סופגת .

 2.      בדיקת תלושי השכר ותשלומים לפוליסות ביטוח מעורב  

בביטוח מעורב חוסר בתשלום אינו מקטין את הכסף שיש בקופה באופן ישיר אלא גורם להזזה של תאריך ההתחלה או תאריך הסיום של הביטוח. אין בחברות הביטוח מדיניות ביצוע רגילה אלא כל אחת נוהגת לפי יכולות מערכת המחשב שלה. בבביצוע פעולות אלו הלקוח חשוף להפסד כספי ניכר בעיקר בפוליסות מעורב משנות השמונים שבהן השתנו מדדים באופן משמעותי בכל חודש.

 3.       חישוב החיסכון לביטוח מעורב

חישוב החיסכון לביטוח מעורב נעשה במספר תהליכי בקרה. ראשית יש לבצע חישוב של סכום הביטוח היסודי נכון להיום. לאחר מכן מתבצעת השוואה של התשלומים לביטוח המעורב , לתנאי הפוליסה ולמדדים שהתפרסמו לאורך כל תקופת הביטוח. במקרים בהם בוצע דילוג  , סילוק חלקי של ביטוח מעורב או פדיון חלקי של ביטוח מעורב יש לבצע סדרת חישובים להגדרת סכום הביטוח והחיסכון וממנה לחשב את החיסכון נכון להיום. כל סטייה או שימוש בנתון שגוי תקטין את החיסכון של הלקוח באחוזים רבים ןתגרום לו הפסד חיסכון וביטוח  

 

תודה על הפניה לאתר הביטוח ותכנון פיננסי בישראל . האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים כרוכים בתשלום , למעט שירות שאלות ותשובות. ניתן ליצור אתנו קשר באמצעות תיבת קשר זו

 
 

כתיבת תגובה

מודעות גוגל