שירות לקוחות ביטוח חיים

מודעות גוגל

גלוי נאות אתר התכנון הפיננסי של ישראל

גולשים יקרים אנו מודים לכם שבחרתם לגלוש באתר התכנון הפיננסי של ישראל. נשמח לשמוע את דעתכם על כתבות התוכן של האתר ! אתר התכנון הפיננסי של ישראל שם לו למטרה לקדם את המודעות הפיננסית בישראל ומציע שירותים בתשלום עבור איתור כספים בדיקת פוליסות ביטוח חישוב פנסיה וייעוץ פנסיוני על ידי יועצים מורשים בלבד

מודעות גוגל

שירות לקוחות ביטוח חיים

 

בעמוד זה מוצגים מספרי הטלפון של שירות לקוחות ביטוח חיים וכן קישורים לאתרי האינרטנט של חברות לביטוח חיים בארץ. מוקדי שירות לקוחות ביטוח חיים פועלים על פי רוב בין הימים ראשון עד חמישי ובעיקר בין השעות תשע בבוקר עד חמש בערב. על מנת לקבל מענה ממוקד משירות לקוחות ביטוח חיים יש להצטייד במספר תעודת זהות , מספר פוליסה ופרטים מודייקם עד מכה שאפשר של מטרת הפניה. בעקבות עליית המודעות לנושא הביטוח הפנסיוני וביצוע בדיקת ביטוחים על ידי מבוטחים רבים ישנו עומס רב בשירות לקוחות ביטוח חיים. 

טלפונים של שירות לקוחות חברות ביטוח בישראל

שירות לקוחות ביטוח חיים לחץ על שם החברה ופנה לאתר האינרטנט שלה 

טלפון שירות לקוחות ביטוח חיים

איילון חברה לביטוח בע”מ 1700-72-72-77
אליהו חברה לביטוח בע”מ 03-6920911
הפניקס חברה לביטוח בע”מ 03-7332222
הראל חברה לביטוח בע”מ 03-7549636
כלל חברה לביטוח בע”מ 03-9240440  או 5454*
מגדל חברה לביטוח בע”מ 03-9201010
מנורה חברה לביטוח בע”מ 03-7107777
הכשרת הישוב חברה לביטוח בע”מ 03-7960000

מתקשים להשיג את מוקד השירות – פנו אלינו ותזכו

בשירות לקוחות VIP ללא המתנה או תורים מיותרים

השירות הפרטי כרוך בתשלום

תודה על הפניה לאתר הביטוח ותכנון פיננסי בישראל . האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים כרוכים בתשלום , למעט שירות שאלות ותשובות. ניתן ליצור אתנו קשר באמצעות תיבת קשר זו

שירות לקוחות ביטוח חיים מטרת השירות לקוחות בביטוח חיים הנו להעניק למבוטח מענה וטיפול בכל שאלה הקשורה לחיסכון הפנסיוני ולקופות הגמל ולפוליסות ריסק בחברת הביטוח.

טיפים חשובים לפני משכית כספים מחברות ביטוח קופות גמל ביטוחי ממנהלים 

מרגע שאנו מגישים בקשה למשיכת כספים מחברת ביטוח או קרן פנסיה ובטח קרן השתלמות וקופת גמל אנו רוצים לקבל את הכסף כמה שיותר מהר. משרד האוצר קובע תקנות תוך כמה זמן יש לשלם את הכסף אבל רק מרגע שחברת הביטוח או קרן הפנסיה שלכם קבלה את בקשה למשיכת כספים כאשר שלמה והיא כוללת את כל הטפסים. רק אז מונה הזמן מתחיל לתקתק. לכן כאשר מבצעים משיכת פיצויים או פדיון בחברת ביטוח יש לוודא שיש לכם ערכת פדיון שלמה ! אחרת תמשיכו להמתין . חברת הביטוח , בצדק לא יוכלו לשחרר את הכסף מבלי לקבל ערכת פדיון מלאה. ניתן לפנות אילנו לשירות סיוע במשיכת כספים. השירות כרך בתשלום .

ביטוחי מנהלים קרן פנסיה  – יש לשלם את כספי הפדיון תןך 30 יום לפי תקנות משרד האוצר סעיף 27 לחוק חוזה הביטוח, התשמ”א- 1981 קובע שתגמולי ביטוח למבוטח או למוטב יש לשלם בתום שלושים ימים מהיום בו השלים המבוטח או המוטב את העברת מלוא המסמכים הדרושים לחברת הביטוח לבירור חבותה.

מודעות גוגל