מנוע לאיתור חסכונות פנסיונים ופוליסות לביטוח חיים

מודעות גוגל

גלוי נאות אתר התכנון הפיננסי של ישראל

גולשים יקרים אנו מודים לכם שבחרתם לגלוש באתר התכנון הפיננסי של ישראל. נשמח לשמוע את דעתכם על כתבות התוכן של האתר ! אתר התכנון הפיננסי של ישראל שם לו למטרה לקדם את המודעות הפיננסית בישראל ומציע שירותים בתשלום עבור איתור כספים בדיקת פוליסות ביטוח חישוב פנסיה וייעוץ פנסיוני על ידי יועצים מורשים בלבד

מודעות גוגל

שירות לאיתור חסכונות פנסיוניים ופוליסות לביטוח חיים מאפשר לחוסך וליורש לקבל את מלוא כספם בחזרה מחברות הביטוח והבנקים בישראל. כיום מתנהלים מאות אלפי חשובנות רדומים ומאות אלפי פוליסות וקפות גמל ללא דורש.

מנוע לאיתור חסכונות פנסיונים ופוליסות לביטוח חיים | חברות הביטוח והבנקים בישראל מנהלות מחזיקות מאות אלפי חשבונות בנק , חשבונות עם חסכונות וירושות ללא דורש. משרד האוצר עמעם וצמצם את הקריטריונים להגדרה של פוליסה ככסף אבוד וכתוצאה מכך מנהלות עשרות אלפי פוליסות ללא דורש מבלי שיוכרו ככספים אבודים. לשירות איתור חסכונות פנסיוניים וכספים אבודים חייגו 058-4363632  או השאירו פרטים בעמוד זה .  

באמצעות שירות מנוע לאיתור חסכונות פנסיונים ופוליסות לביטוח חיים ניתן להשיב לבעלי הכספים שאינם יודעים על הכספים או שאינם יודעים על קיום הכספים.  אתר INFOBIT מציע שירות ייחודי בעזרתו גילו גולשים רבים חסכונות וחשבונות בנק אבודים בחברות ביטוח ובנקים בישראל.

השירות ניתן בכל חברות הביטוח והבנקים במדינת ישראל , כולל אלו שפעלו בעבר ומוזגו לתוך חברות ביטוח גדולות . אנו מבצעים איתור חסכונות פנסיוניים וחשובנות רדומים  :  

  • פוליסות ביטוח חיים עם חיסכון
  • ביטוחי מנהלים וקרנות פנסיה  , פיצויים ותגמולים וקרנות השתלמות 
  • חשבונות בנק רדומים של שנשכחו עם הזמן , מניות , דן חסכן , מניות והשקעות  
  • ירושות של הורים בבנקים  , ירושות פנסיה , ירושות ביטוח 

אל תסמכו על המזל ! צרו אתנו קשר לשימוש במנוע לאיתור חסכונות פנסיונים ופוליסות לביטוח חיים

באמצעות הניסיון , המקצועיות והשירות האישי שלנו עומדים לרשותך. צור קשר והשב את כספך האבוד עוד היום. למנוע לאיתור חסכונות פנסיונים ופוליסות לביטוח חיים חייגו 058-4363632 או השאירו פרטי באתר . 

 

תודה על הפניה לאתר הביטוח ותכנון פיננסי בישראל . האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים כרוכים בתשלום , למעט שירות שאלות ותשובות. ניתן ליצור אתנו קשר באמצעות תיבת קשר זו

החזרי מס הכנסה לשכירים  |  תכנון הוצאות חודשי רשם החברות |  בנק ישראל חשבונות מוגבלים 

רשות המיסים נקודות חשובות בייעוץ משכנתא | בדיקת ביטוחים | האתר של ד”ר גיא בכור GPLANET

מודעות גוגל