פדיון פוליסת ביטוח מנהלים

מודעות גוגל

גלוי נאות אתר התכנון הפיננסי של ישראל

גולשים יקרים אנו מודים לכם שבחרתם לגלוש באתר התכנון הפיננסי של ישראל. נשמח לשמוע את דעתכם על כתבות התוכן של האתר ! אתר התכנון הפיננסי של ישראל שם לו למטרה לקדם את המודעות הפיננסית בישראל ומציע שירותים בתשלום עבור איתור כספים בדיקת פוליסות ביטוח חישוב פנסיה וייעוץ פנסיוני על ידי יועצים מורשים בלבד

מודעות גוגל

פדיון פוליסת ביטוח מנהלים יכול להיות כאב ראש אחד גדול. מכלול החוקים  , תקנות המס והמעמד האישי יוצרים אין ספור אפשרויות וטפסים שאתם המבוטח נאלץ להתמודד בעת משיכה ופדיון פוליסת ביטוח מנהלים.  

 

בביטוח מנהלים ישנם 2 אפיקי חיסכון :  

  • רכיב הפיצויים – הכספים מופקדים על ידי המעביד ומועברים לעובד בעת עזיבת עבודה. כספים אלו חייבים במס אם עברו את גובה התקרה המותרת .  ניתן למשוך כספים נוספים ללא מס תחת מספר תנאים המאפשרים מתיחת התקרה . לכל שנת עבודה ניתן למשוך 11,950 ש”ח ( בשנת 2012 ) ובנוסף קיימות מספר תקנות המאפשרות הגדלת הפטור על משיכת פיצוים. 

  • רכיב התגמולים כספים שמופקדים על ידי העובד והמעביד וחייבים במס אוטומטי של 35% אם נמשכו בניגוד לתקנות . בפקודת מס הכנסה קיימים מספר מקרים שבהם ניתן למשוך תגמולים מבלי לשלם מס . איש מקצוע ייבחן את מצבכם האישי ובמידה והסכום בקופה נמוך או שהנכם מרוויחים מתחת לשכר המינימום או חו”ח במצב של מצוקה כלכלית יש מקום להלקות .  

על מנת למשוך פיצויים יש להצטייד בטפסים הבאים : 

  • מכתב שחרור כספים שאותו מנפיק המעביד לעובד ומעביר את הפיצויים לרשותו – המכתב ממוען לחברת הביטוח 
  • טופס 161 המאשר ניתוק יחסי עובד מעביד – הודעת המעביד על פרישה מעבודה של עובד 
  • צילום תעודת זהות של המושך
  • צילום צ/ק או אישור הבנק לבעלות על החשבון שיקבל את הכספים

אתר ביטוח ! מציע שירות משיכת כספי ביטוח מנהלים והגשת טפסים תוך 24 שעות לחברות הביטוח בארץ תוך ניצול מקסימלי של הטבות המס העומדות לרשותכם. השירות פוטר אתכם מתורים מיותרים , המתנות למוקד ומילוי טופסיאדה .

תודה על הפניה לאתר הביטוח ותכנון פיננסי בישראל . האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים כרוכים בתשלום , למעט שירות שאלות ותשובות. ניתן ליצור אתנו קשר באמצעות תיבת קשר זו

 

בדיקת פוליסה  |  הנחה בדמי ניהול  | איתור כספים אבודים

 

WESAVE.INFO תכנון משכנתאות אובייקטיבי 

 

 

  

מודעות גוגל