מחשבון ביטוח חיים

מודעות גוגל

גלוי נאות אתר התכנון הפיננסי של ישראל

גולשים יקרים אנו מודים לכם שבחרתם לגלוש באתר התכנון הפיננסי של ישראל. נשמח לשמוע את דעתכם על כתבות התוכן של האתר ! אתר התכנון הפיננסי של ישראל שם לו למטרה לקדם את המודעות הפיננסית בישראל ומציע שירותים בתשלום עבור איתור כספים בדיקת פוליסות ביטוח חישוב פנסיה וייעוץ פנסיוני על ידי יועצים מורשים בלבד

מודעות גוגל

מחשבון ביטוח חיים – מחשבון ריסק  | מחשבון לקבלת אומדן למחיר ביטוח חיים מאפשר הזנת פרטי הלקוח וסכום הביטוח המבוקש וקבל אומדן להצעת מחיר. במחשבון ביטוח חיים חשוב להזין נכון את פרטי המבוטח – מין  , גיל  ועישון . כאשר בוחרים את התוכנית ריסק 1 , צפוי שהפרמיה תתייקר בכל שנה . כאשר בוחרים את התוכנית ריסק 5 צפוי שהפרמיה תתייקר אחת לחמש שנים אך תהיה יקרה יותר בשנים הראשונות.  

מחשבון ביטוח חיים – מחשבון ריסק  | ביטוח חיים ללא חיסכון נמכר כפוליסה בסיסית בכל חברות הביטוח בישראל. נהוג לצרף אליו גם כיסוי לשחרור במקרה של אובדן כושר עבודה , ביטוח למקרה של נכות והקדמת תשלום מחצית מסכום הביטוח במקרה של מחלה קשה. 

מחשבון ביטוח חיים – מחשבון ריסק  | מחשבון ביטוח חיים שלפנינו מייצג פרמיות ביטוח לפי תעריפון כללי ואינו כולל תוספות בגין מצב בריאות או הנחות שניתנות מעת לעת . המחיר המוצג אינו מחייב גורם כלשהו והוא מוצג באתר על מנת לספק מידע כללי למחירי ביטוח חיים. 

 

המחשבון מוצג באמצעות iframe

מודעות גוגל