אישור תקופות ביטוח ומעסיקים

אישור תקופות ביטוח ומעסיקים

אישור תקופות ביטוח ומעסיקים הוא מסמך המונפק על ידי ביטוח לאומי ומאפשר צפייה בתיעוד תקופות העסקה אצל מעסיקים ששילמו עבורנו ביטוח לאומי. זהו מסמך חשוב בחישוב ותק ביטוח לאומי ובאיתור כספים אבודים . המסמך ניתן להנפיק בסניף ביטוח לאומי או באמצעות האינטרנט באתר ביטוח לאומי והוא נשלח לכתובתו הרשומה של המבוטח בביטוח לאומי .

אישור תקופות ביטוח ומעסיקים סניף ביטוח לאומי

ניתן לגשת לכל אחד מסניפי ביטוח לאומי , לעמוד בתור ולבקש במזכירות ביטוח לאומי להנפיק את הטופס . זה קצת מסורבל אומנם אבל מבטיח שעל פי רוב תצאו מסניף ביטוח לאומי עם אישור ומידע מלא על תקופות העסקה. במידה של איתור כספים אבודים לפי מעסיק יהיה קל יותר לחברה מקצועית לאיתור כספים אבודים לאתר עבורכם כספים או לגשת למעסיק ולבקש מידע אודות כספים שהופקדו לפנסיה.

אישור תקופות ביטוח ומעסיקים באינטרנט

הנפקת האישור באינטרנט לקוחת מספר דקות והיא נעשית בצורה קלה ופשוטה באמצעות אתר ביטוח לאומי. עם הנפקת אישור מעסיקים ביטוח לאומי שולח את המסמך לבית המבוטח לכתובת הרשומה בביטוח לאומי לרוב תוך שבוע ימים . על מנת לקבל אישור מביטוח לאומי יש להקיש את הנתונים הבאים מספר תעודת זהות (כולל ספרת ביקורת) תאריך לידה של מבקש האישור שימו לב שיש להזין תאריך לדוגמא: 25/01/2000 , אם תאריך הלידה המדויק אינו ידוע לך, נא רשום את התאריך - 01/04 בשנה שנולדת.

אישור תקופות ביטוח ומעסיקים

אתר ביטוח לאומי

אתר ביטוח לאומי מאפשר ביצוע פעולות שונות בהתקשרות מול ביטוח לאומי החל מקבלת מידע אשי ביטוח לאומי ועד להגשת צביעות ביטוח לאומי ומימוש זכויות ביטוח לאומי. לכן רצוי להירשם לשירות אישי ביטוח לאומי ולקבל קוד וסיסמא לאתר השירות האישי של ביטוח לאומי . ההרשמה קצרה ונעשית באמצעות האינטרנט.

אישורים ביטוח לאומי מימוש זכויות ביטוח

​באתר ביטוח לאומי ניתן להזמין אישורים על זכאות לקצבאות ותשלומים ששולמו למבוטחים באמצעות המוסד לביטוח לאומי. האישורים שיוזמנו באתר ביטוח לאומי יישלחו לביתכם בדואר ישראל, לכתובת המופיעה ברישומים של הביטוח הלאומי.