סיירת מטכל פרק 4 לצפייה ישירה דוקו הוט

סיירת מטכל פרק 4 לצפייה ישירה דוקו הוט

מזה עשרות שנים שהיחידה המובחרת ביותר בצה"ל מציתה אצל כולנו את הדמיון. מה יש ביחידת העילית המעוטרת שהצמיחה שלושה ראשי ממשלה, ארבעה רמטכ"לים, ראשי מוסד ושב"כ? העיתונאי עמרי אסנהיים והבמאי גלעד טוקטלי צללו לעומק היחידה החשאית – והביאו הצצה נדירה על הסיירת כמו שלא ראיתם מעולם. מה בכתבה?. סיירת מטכל פרק 4 לצפייה ישירה דוקו הוט ערוץ 13 לוח שידורים. 

משואה לתקומה והגנה על המולדת סיירת מטכל פרק 4 לצפייה ישירה 

היסודות להקמת צבא ההגנה לישראל הונחו עוד בטרם הקמת המדינה. ארבע מחתרות שפעלו טרם מלחמת השחרור הפעילו יחידות קטנות של קומנדו שפעלו בימי המנדט הבריטי ולאחר מכם בימי מלחמת השחרור. רוצים דוגמאות?. ליל הגשרים, פיצוץ המכמ הבריטי על הכרמל ועוד פעולות נועזות בעורף אחד הצבאות החזקים שידע העולם- הצבא הבריטי.  אלו היו הגרסאות המוקדמות של יחידות העילית של צה"ל. המפורסמת מבין היחידות, והיוקרתית היא ללא ספק אותה סיירת שהקים אברהם ארנן בסוף שנות החמישים. היא נקראת היחידה ואתם מכירים אותה בתור סיירת מטכ"ל- מערך המבצעים המיוחדים.

עוד באתר אל תצאו פראיירים  ראו כמה מגיע לכם דמי הבראה 2024 מחשבון זכאות לעובדים שכירים

הסדרה שחושפת מבצעים נועזים, פעולות חשאיות וסדרת שבי סודות סיירת מטכ"ל נחשפים

היחידה לא לבד אלו יחידות העילית של צה"ל – לא רבים מכירים את הסיירות הצבאיות המובחרות של צבא ההגנה לישראל. על מרבית המבצעים שלהן לא ניתן לכתוב או לספר בזמן אמת. בדומה להן, גם מרבית הפעולות או הביצועים של הסיירת יישארו חסויים עוד זמן רב.

היחידה סיירת מטכל פרקים

היחידה סיירת מטכל פרקים

כישלונות לצד הצלחות. בסוף כל מבצע כזה, פורק חיל אלמוני את ציודו, אוכל משהו, מתאושש ומתקשר לשמוע את קולה של אמא רק בכדי להגיד לה – הכל בסדר. כאן אפשר לראות את גדולה של הסדרה החדשה.  ארבעה פרקים מלאים אודות מטכ"ל. הסיירת שהפכה לאגדה וגאווה ישראלית. מה חשוב לזכור?. מאחורי התהילה עומדים אנשים שבזכותם ועל כתפיהם אנו חיים בביטחון ביום יום.

 

ועכשיו גם לוחמות! החיילות מוזמנות למבחני הכניסה לסיירת 

אתר דובר צה"ל מודיע על פתיחת התנסות לשירות נשים בתפקידי לחימה בסיירת מטכ"ל בשנת 2024, המסלול ייפתח ככל שיאותר מספר מספק של חיילות שיעברו בהצלחה את המיון. זאת נוסף על המועמדות שיתקבלו להתנסות ביחידות יהל״ם (יחידה הנדסית למשימות מיוחדות) ו-669 החל מנובמבר 2023. ממתי אפשר לגשת למבחנים?. ההתנסויות השונות יחלו במהלך שנת 2024. מכאן נשלח לכל החיילות, החיילים וכוחות הביטחון ברכת שובו לביתכם בשלום.

ערוץ 13 סיירת מטכל לצפייה ישירה סיירת מטכל פרקים מלאים לצפייה ישירה

מתוך ערוץ 13: סיירת מטכ"ל (בעבר: "יחידה 269" או "יחידה 262"), יחידת קומנדו של מערך המבצעים המיוחדים תחת אגף המודיעין. בשנת 2023 עלתה לאוויר ברשת 13 וב-HOT 8 הסדרה "סיירת מטכ"ל" של עמרי אסנהיים וגלעד טוקטלי שעוסקת ביחידה המובחרת: הגיבורים, הסיפורים והפצעים.

מה חשוב לזכור רגע לפני צפייה בסיירת מטכל פרקים מלאים ערוץ 13 או דוקו ערוץ 8 הוט?. יש עוד כמה יחידות, נזכיר אותן בקצרה. מגלן, דובדבן, שייטת 13, יחידה 669 ועוד. לכולם מכאן, נשלח להם, לחיילי הסיירת בהווה ועבר – תודה גדולה מעם ישראל.

צפו בווידאו  סיירת מטכל פרק 4 לצפייה ישירה דוקו הוט וערוץ 13 לוח שידורים