הוצאות חודשיות למשפחה ממוצעת 2024 אפליקציה לניהול הוצאות

הוצאות חודשיות למשפחה ממוצעת 2024  אפליקציה לניהול הוצאות

בשנים האחרונות עולה המודעות לניהול התקציב האישי והמשפחתי. תכנון התקציב מאפשר להיערך בצורה נכונה עם ההכנסות הנתונות ואף לחסוך. הכירו את מערכת הוצאות חודשיות למשפחה ממוצעת 2024 אפליקציה לניהול הוצאות – תכנון תקציב אישי למשפחות לפי סוגי ההוצאות השונות – חינוך, בריאות, מזון, ביגוד והוצאות קבועות. 

הוצאות חודשיות למשפחה ממוצעת

הוצאות חודשיות למשפחה ממוצעת

עוד באתר – אקסל הוצאות הכנסות להורדה חינם 

כמה מוציאה בחודש משפחה ישראלית ממוצעת 

למשפחות יש סגנון חיים וסדר עדיפויות שונה. אולם ישנן הוצאות קבועות ומוצרי צריכה דומים. כולנו אוכלים, שותים וצורכים חשמל, מים ושירותים עירוניים. לכן אחד התפקידים החשובים של אפליקציה לניהול הוצאות והכנסות, היא לאפשר התאמה פרסונלית ומגזרית בתחום ההכנסות וההוצאות. 

שנת 2024 מתאפיינת בהתייקרות סל השירותים וההוצאות בכל תחומי החיים. לצד ירידת תשלומי מס הכנסה עבור אותו שכר, הודות לריווח מדרגות מס הכנסה 2024, כיום ההוצאות על החזרי משכנתא ושכירות הרבה יותר גבוהים ויש לתת על כך את הדעת בתכנון הוצאה משפחתית ביחס לשכר. 

על הישראלים מוציאים את הכסף אפליקציות לניהול תקציב

משכנתא, דיור שכירות כ- 4000 שח 

תקשורת, אינטרנט סלולר, שדרוג טלפונים ניידים כ- 350 שח לחודש 

קניות בסופר והוצאות על מזון כ- 2500 שח

ביטוחי בריאות, קופת חולים, רפואת שיניים שוטפת כ- 700 שח .

פירות וירקות כ- 500 שח ( זהו סעיף משתנה בהתאם לעונה ) 

הלבשה והנעלה כ- 500 שח לחודש בחישוב שנתי 

ביטוחים שונים כ-500 שח לחודש 

מה אנו מצפים מאפליקציה לניהול הוצאות וסגירת מינוס בבנק 

  • מידע זמין אודות הוצאות עונתיות צפויות כגון חידוש ביטוח רכב, הוצאות בחגים וביגוד לפי עונה.
  • קישור לחשבון הבנק וכרטיס האשראי ועדכון היתרה בהתחשב בהוצאות העתידיות. 
  • כמה כסף נצטרך לחסוך על מנת להשלים את התקציב החסר. 
  • שמירת היסטוריות הוצאות והכנסות על מנת לסייע לנו לקבל תובנות כלכליות מועילות.
  • שיתוף נתונים בזמן אמת בין חברי המשפחה כך שכל אחד יידע על הכספים שיצאו מהחשבון המשפחתי בזמן אמת. 
  • עדכון בזמן אמת של מצב ההוצאות וההכנסות, התראות לפני הגדלת המינוס בבנק או המלצה לחסוך אם יש עודף. 

אפליקציה או אקסל לתכנון הוצאות והכנסות 

לאחר שאנו כצרכנים קבלנו על עצמנו את הצורך לבצע תכנון פיננסי למשפחה, צריך להחליט על כלי לניהול ההוצאות וההכנסות. בישראל פועלות מספר אפליקציות לתכנון תקציב. לצדן, עדיין ניתן לפעול ולהגיע לתוצאות טובות באמצעות ניהול תזרים מזומנים באמצעות אקסל. לא כל אחד בנוי לקבל הודעות והתראות בכל פעם שהוא מעביר כרטיס אשראי בבית קפה. 

כמה משפחה ממוצעת מוציאה בחודש מחשבון הוצאות מחיה

לפי סקר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה שפורסם בשנת 2023, ומן הסתם נכון גם לשנת 2024, ובכפוף לקצב יוקר המחייה בישראל, להלן התשובות לשאלה עלות מחיה למשפחה בישראל. אז על מה מדובר?. משפחה בת 4 נפשות תוציא למחייה סכום של כ 14,000 שח נטו. הסכום כולל הוצאות מגורים, מזון, ביגוד, בידור, חשמל ומים. מה עוד?. יתר ההוצאות על תקשורת, טלוויזיה בכבלים וטיולים לחו"ל. האם המשפחה הישראלית הממוצעת מצליחה לחסוך?. תלוי באורח החיים והיכולת לוותר על צריכה. 

בכמה התייקר ביטוח הרכב השנה?.

זה לא סוד שמי שמחזיק רכב פרטי בישראל משלם הרבה יותר בכל שנה. לצד עליית מחירי הדלק עלות פוליסת ביטוח התייקרה אף היא. ההערכות הן שבמהלך השנה האחרונה התייקרו ביטוחי הרכב בכ 40%. למה זה גרם?. בין היתר לעליית ההוצאות משפחתיות ועליית ההוצאה בכרטיס אשראי. 

יועץ לכלכלת המשפחה בייעוץ חד פעמי או מתמשך 

אנשים הם שונים ולכן אופי הייעוץ שיכול לסייע להם בניהול ההוצאות המשפחתיות צריך להיות מותאם ללקוח. ללקוחות מסוימים נדרשת פגישה אחת או שתיים על מנת לעלות על דרך המלך ולחלק נדרש אימון כלכלי מתמשך. תוכלו לפנות אלינו לשיחה ראשונית, ללא התחייבות ולשמוע על מסלולי הייעוץ הכלכלי. השירות ניתן על ידי יועץ מוסמך CFP, בעל תואר שני בכלכלה וניסיון מקצועי רב שנים. 

[wpforms id="3518"]